BENOEMING Mgr. Frans Wiertz bisschop van Roermond, heeft onze Diaken Funs van Gassel, met ingang van 1 april a.s. benoemd als diaken van Deken Coenen, en zo als diaken-assistent van de parochies; St. Petrus-Banden, Christus Koning en O.L.V. van Zeven Smarten te Venray, en van H.Matthias te Castenray, alsmede de REetoraten O.L.V. Onbevlekt Ontvangen te Heide, en speciaal als parochigeestelijk van het rectoraat H.Antonius te Veulen. Als taken zijn in de benoemingsbrief genoemd; het terrein van liturgie en sacramentenpastoraal, verkondiging, katechese en parochieopbouw. MISDIENAARS OP ZOMERKAMP Er zijn in totaal drie kampen voor jongens; twee kampen kamp I voor jongens van 8 tot 12 jaar van 1 t/m 5 augustus of op kamp II 6 t/m 10 augustus a.s. op de Hoeve "De Laathof' te Mesch. Eijsden in Zuid Limburg. Het kost f 125,(all-in) Het derde kamp voor jongens van 12 tot 15 jaar a.s, op Kampeerboerde rij "Het Bovenste Bos" in 't Heuvelland Epen, in Zuid-Limburg aan de Belgische grens. De prijs is f 145,(all-in). Er zijn vier meisjes kampen: Van 12 t/m 16 juli, Kamp A in het klooster van de zuster Van 19 t/m 23 juli, Kamp B Van 26 t/m 30 juli, Kamp C te Tienray. prijs f 110, Van 12 t/m 16 juli, Kamp D is op de kampeerboerderij "Bekerhof" te Hunsel. Prijs f 125,p.p. Aktiviteiten aanbod; Diverse spelen, ontspanning, muziek, besprekingen enz. Onze misdienaars kunnen him vrije keuze maken uit een van deze kampen. De kampen en de leiding bestaan nu uit 21 jaar ervaring, en boekt steeds meer en meer succes onder de jongeren. Opgave voor 1 juli a.s. bij diaken van Gassel of rechtstreeks bij D.r.C. jongerenpastoraal postbus 75. 6040 AB Roermond, tel. 0475- 386824 ZIEKENBEZOEK IN HET ZIEKENHUIS Als een parochiaan in een ziekenhuis verblijft, is het raadzaam dit direct bij de diaken te melden. De praktijk leert ons nl. dat hij dit vaak via anderen moet vernemen, waardoor onvrede bestaat bij de zieke en zijn of haar familie. Anderzijds wagen wij om bij ontslag dit ook de diaken even te laten weten. Hij is al menigmaal voor niets naar het ziekenhuis geweest, terwijl er geen Veulense mensen (meer) aanwezig waren. Graag hiervoor aandacht en begrip. Bedankt. VRIJWILLIGERS BEDANKT Bedankt alle mensen, die op een of andere manier hebben meegewerkt om de vieringen in de kerk rond en in de Goede Week en Pasen, tot iets moois te maken. Het waren fijne vieringen, mede namens het kerkbestuur hartelijk dank.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 24