Beste leden, vrienden en genodigden, W ij hebben het genoegen u uit te nodigen voor een gezellige, leerrijke avond die onder het motto Leven en Gezondheid wordt verzorgd door de bekende firma Jan de Boer uit Elsloo-Limburg. in vereningsgebouw Oe Hoefslag", De Vlies 41 te Veulen Na de opening door de voorzitster volgt een interessante voorlichting waarbij u in een gezellige, ontspannen sfeer kennis kunt maken met een aantal gezondheidsartikelen die ertoe bijdragen gezonder te leven, en pijnen te verzachten, bij interesse kan men deze besteilen. In verband met de organisatie. geschenken, vlaai, etc. die Jan de Boer meebrengt uit Elsioö, willen wij graag weten hoeveel personen deze gezellige bijeenkomst bijwonen, dan kunnen wij dat tijdig doorgeven zodat zij daar rekening mee kunnen houden. Neem uw wederhelft, vrienden, bekenden en belangstellenden mee ze zijn van harte welkom. Ais u van plan bent te komen vul dan de onderste strook in en bezorg die uiterlijk één week vóór bovengenoemde datum bij één van de bestuursleden; Ja, jullie kunnen op mij rekenen, ik kom met .personen inclusief mijzelf naaor <Je gezellige avond op donderdag 18 maart 1 $99 Als attentie ontvangt iedere gast een nuttig geschenk ter waarde van 35.00 gulden Wij zouden ons verheugen ais u óók aanwezig zou zijn Met vriendelijke groeten, het bestuur. Naam Adres ui 11 l""l> ...iéi LVB VEULEN Wij beginnen 19.45 uur, gratis koffie en een stuk heerlijke Limburgse vlaai.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 22