SCHIETVERENIGING DE ROOS Uitslag Leunen 1 820-822 (Ervaren) Medewerker Commerciële Binnendienst Verzekeringen Het werkgebied van Rabobank Zevenrode strekt zich uil over zeven kerkdorpen van de Gemeente Venray en over vier dorpen die de gemeente Meerlo- Wanssum vormen. In hel gebied wonen bijna 13.000 mensen. Kenmerkend voor deze streek is de sterke bedrijvigheid in het MkB en met name in de agrarische sector De omvang en kwaliteit van de bedrijven steekt duidelijk uit boven het landelijk gemiddelde. Bedrijfscli'ènten worden bediend vanuit ons kantoor in Ysselsteyn. Bij Rabobank Zevenrode zijn 84 medewerkers actief over zeven kantoren. Het balanstotaal bedraagt 650 miljoen gulden Als u zelf ergens komt als klant, wilt u ook gewoon goed en attent geholpen worden. Als Medewerker Commerciële Binnendienst Verzekeringen van Rabobank Zevenrode weet u dan ook dat u de cliënten van de bank correct te woord staat en dat ze volledig antwoord krijgen op hun vragen of doorgeleid worden naar de Buitendienstadviseur. U maakt deel uit van een team dat onder meer bestaat uit drie Buitendienstadviseurs. Voor hun bent u steun en toeverlaat. U bereidt de dossiers voor ten behoeve van het cüëntenbezoek van de Buitendienstadviseur. U neemt schades aan en begeleidt ze met zorg. Ook onderhoudt u optimale contacten met de verzekeraars. U bent in staat om onder sterk wisselende omstandigheden optimaal te functioneren en prioriteiten te stellen. Kortom een spilfunctie binnen de verzekeringsgroep. Er wordt nogal wat aan u toevertrouwd. Maar u staat er niet alleen voor. Samenwerken zit ook bij Rabobank Zevenrode diep geworteld. Bent uzelf ook van nature een teamplayer, dan zult u een stimulerende werkomgeving vinden met een prettige dynamische sfeer. Bij ervaring in theorie en praktijk hebt u een duidelijke pré. De functie van Medewerker Commerciële Binnendienst Verzekeringen kan een prima basis zijn voor verdere ontwikkeling. Onze organisatie verandert en groeit voortdurend en biedt zo steeds diverse loopbaanraogelijkheden. Vanzelfsprekend zijn onze arbeidsvoor waarden uitstekend Als basis voor deze functie denken we aan een mbo- of hbo- opleiding, vaktechnisch aangevuld met minimaal assurantie-B. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Leo Driessen, Manager Bedrijven of Toine Claessens, Coördinator Binnendienst Verzekeringen, te bereiken op resp. 0478-530 411 en 0478 -530 452 of stuur uw sollicitatie naar Rabobank Zevenrode, t.a.v. Algemeen Directeur W.T.G. Bens, Postbus 5006, 5800 GA te Venray. -Sevenum 2 beste schutter W. Koenen met 276 pnt Sevenum 3 -Leunen 2 777-789 beste schutter R.Bertijn met 266 pnt Leunen 3 -Velden 2- 744-760 beste schutter W. Söieets inet 258 pnt. 16 Succesvolzaken doen is een kwestie van samenwerken 9 Rabobank Zevenrode

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 17