23 L.V.B. VEULEN Donderdag 18 maart 1999 hebben wij firma de Boer uitgenodigd. Deze geven een avond over leven en gezondheid. Het is een interessante voorlichting over een aantal gezondheidsartikelen. Onze eigen L.V.B. ontvangt een mooie donatie en iedere gast ontvangt een geschenk. Iedere mannelijke gast nog een extra geschenk. Jullie ontvangen een dezer dagen allemaal een uitnodiging daarvoor. Willen de dames Cie! Heintjes en Mien Emonts de Hoefslag poetsen in de week van 1 t/m 6 maart. Niet op dinsdag en vrijdagmorgen en niet op woensdagmiddag. Voor de sleutel bellen bij Jeu Sonnemans. tel. 58 33 04. K.PJ. afd. VEULEN Hallo KPJ - Leden De carnaval is weer voorbij en wat hebben we weer gelachen en lol gemaakt. De nodige biertjes zijn achter over geslagen en het geld zal wel over de balk zijn gesme ten. Hopelijk hebben jullie nog een f 10,in de knip voor een filmpje te kijken in de Bios te Venray. De film begint om half 10. We verzamelen ons om 21.00 uur bij het cafe. Zorg als je mee gaat datje op tijd bent want anders zijn we weg. Voor de chauffeurs onder ons, kom als het kan met de auto. Naar welke film we gaan zien we vrijdag wel. p.s. Hebben jullie nog aan 12 maart gedacht. Dan hebben we een uitwisse ling. Geef je vrijdag op als je dat nog niet gedaan hebt. Tot vrijdag G Roetjes Het bestuur. VEULEN Daankwoord. Ik viendt 't én groeëte ieër dat ik öp 16 fïbberwari 1999 't Gaolde Paerd heb gekrege,'t was enne schonnen aovend. Allemól bieëstig bedaankt. Piet leijssen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 22