4 Aan alle inwoners van Leunen. Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsxaadvergadering welke gehouden wordt op maandag 22 februari 1999 om 20.00 uur in gemeen schapshuis De Brink (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening; 2. Vaststelling van de notulen en actielijst van 18 ja nuari 1999; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Bespreking financieel en tekstueel jaarverslag 1998. 5. Verslag diverse afvaar digden; 6. Rondvraag en 7. Sluiting. Verkiezingen. ïn maart 1999 zijn de 4-jaarlijkse verkiezingen van de dorpsraad. Hierbij roepen wij dan ook iedereen op, die interesse heeft in dit soort van vrijwilligerswerk, zich kandidaat te stellar. De eisen waaraan je moet voldoen zijn: 18 jaar oud; woonachtig zijn in Leunen. Daarnaast hoef je alleen maar te beschikken over een dosis gezond verstand ar moetje het leuk en boeiend vinden om je voor jouw dorp in te zetten. Al die mensen die interesse hebben kunnen informatie opvragen bij de secretaris (9 583410). Skatebaan. De gemeente Venray heeft een mobiele skatebaan aangeschaft en gaat deze her en der in de gemeente inzetten. Ook Leunen komt hiervoor in aanmerking. Als beste locatie is het oude crossveldje bij het trapveldje uk de bus gekomen. Hier voor zal de ondergrond geëgaliseerd en voorzien worden van betonelementen. Indien e.e.a. gereed is komt deze skatebaan steeds voor de periode van 1 maand naar Leunen. Maximaal tweemaal per jaar. De dorpsraad heeft de gemeente wel geadviseerd zoveel als mogelijk met de wensen van de omwonenden rekening te houden om zodoende eventuele overlast zoveel mogelijk te voorkomen. Uitein delijk is de komst van een skatebaan wei een toegevoegde waarde voor de spe lende jeugd van Leunen. Twee jaar geleden is hier zelfs uitdrukkelijk om ge vraagd mi zelfs acties voor gevoerd. Secretaris Dorpsraad Leunen Guus Reintjes (ff 583410).

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 5