V 4 2. BEZINNING voor de komende dagen. Wie tussen de werkdagen geen feestdagen heeft, in zijn werk geen rust bij alle bedrijvigheid, geen bezinning kent, die raakt vroeg of laat op hol, Wie geen regel heeft, zich tot niets verplicht, aan niets gebonden weet, die kan nu eens nooit uit de band springen. Waarraltijdrovervloed is, bevredigt overdaad niet eens; wie zich nooit intoomt, die kan de teugels niet vieren. Wanneer onze feesten met het ritme van tijd en leven zijn gegeven, dan vraag je niet óf maar hóe je zult vieren - ai naar gelang je hart je ingeeft. Moge het feest van Carnaval het begin zijn van het vieren van de Veertigdagentijd, die begint met Aswoensdag. Een tijd vanJbezinninggebed, vasten en het geven van aalmoezen. "Laat u met God verzoenen Keert tot Hem terug van ganser harte. Bekeert u, en geloof in de Blijde Boodschap". RESTAURATIE MERK indelijk is het dan zo ver. Het is al weer een paar jaar geleden at u misschien iets had gehoord over plannen die er waren iemaakt om onze kerk in Leunen te restaureren. Lang bestond er onzekerheid omtrent het antwoord op de vraag of deze plannen wel gerealiseerd zouden kunnen worden. Zonder een grote subsidie zouden de plannen een illusie moeten blijven. De behandeling van de subsidie-aanvraag had een grillig afwijzing omdat er geen geld voor zou zijn. Maar nu is de subsidie dan toch toegekend Het is daarmee definitief zeker dat de plannen gerealiseerd kunnen gaan worden, tenzij de bisschoppelijke goedkeuring ni zou worden gegeven dan wel de aanbesteding nog problemen op zou gaan leveren. De eerste echte besprekingen met de architect en iemand van het bisdom hebben inmiddels plaatsgehad. Het is de bedoeling datbehoudens bijzondere omstandigheden, de kerk eind april of begin mei in de steigers zal komen te staan wordt ongetwijfeld vervolgd. Het Kerkbestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 3