6 Rooien van bomen. De komende periode zullen langs de volgende wegen bomen (wilgen) gerooid worden: De Beemdweg De Locht De Weideweg De Veulenseweg De bomen zullen vervangen worden door eiken. Verkiezingen. In maart 1999 zijn de 4-jaarlijkse verkiezingen van de dorpsraad. Hierbij roepen wij dan ook iedereen op, die interesse heeft in dit soort van vrijwilligerswerk, zich kandidaat te stellen. De eisen waaraan je moet voldoen zijn: 18 jaar oud; woonachtig zijn in Leunen. Daarnaast hoef je alleen maar te beschikken over een dosis gezond verstand en moetje het leuk en boeiend vinden om je voor jouw dorp in te zetten. Al die mensen die interesse hebben kunnen informatie opvragen bij de secretaris 583410). Hondenpoep. De voordelen van een hond als huisdier hoeven we de echte hondenbezitter na tuurlijk niet uit te leggen. Echter net als ieder ander dier heeft ook een hond da gelijks de behoefte om te poepen., Op zich is hier natuurlijk niets mis mee. Het wordt alleen een probleem als de baas van de hond het dier toestaat dit te doen midden op trottoirs e.d.. Het resultaat is geen goede reclame voor de hond en voor andere goed bedoelende hondenbezitters. Daarom verzoeken wij u erop toe te zien dat uw hond de uitwerpselen daar deponeert waar anderen er geen last van hebben. Op grond van de Algemeen Plaatselijke Verordening (APV) is de hon denbezitter zelfs verplicht om de uitwerpselen op té ruimen. Alvast bedankt voor de spontane medewerking. doosje met nieuw Secretaris Dorpsraad Leunen Guus Reintjes (SP 583410).

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 7