20 kerkbestuur Veulen 5t Antonius van Padua Gezinsbijdrage: Rabobank nr. 12.81,02.594 Geachte medeparochianen, Jw bijdrage voor onze parochie in het afgelopen jaar, was een tastbaar teken van verbondenheid, waarvoor wij U zeer dankbaar zijn. We wandelen de eenentwintigste eeuw in. Op de datum 00-00-00 voor ons in het Westen werd een nieuw leven geboren. Het aanschijn van de wereld veranderde, verandert nog steeds. In welke wereld we ook terechtkomen, het zal een wereld zijn waarin mensen samenleven. Mensen die eikaar nodig hebben. Gelovige mensen vormen zo'n netwerk. Ze komen samen om te praten met eikaar, verdriet en vreugde te delen, te bidden, te vieren, om in actie te komen, i/an dat netwerk maakt U deel uit. Lever Uw bijdrage, omdat je om eikaar geeft, elkaar niet koud laat. Maar loop dan ook niet weg voor de verantwoordelijkheid, die dat met zich mee brengt. Ook financieel, want ook in de volgende eeuw gaat alleen de zon voor niets op! in onze parochiekerk zijn extra kosten gemaakt, o.a. - Het herinrichten van kluiskasten en het zaaltje boven de sacristie. - In het zaaltje zijn tevens verwarming, tafels en stoelen nodig. - Er is een muziekinstallatie geplaatst voor de vieringen zonder koor. - In het boekjaar 1997 hadden we een financieel tekort Komend jaar staat we voor grote uitgaven Lv.m. herstelwerkzaamheden. De dakgoot dakpannen en het leien dak moeten gerepareerd worden. Dit alles vraagt om financiële steun van U allen om de kerk in balans te houden. Daarom vertrouwen we erop dat nog meer gezinnen gaan meedoen. Maak Uw bijdrage over van uw bankrekening naar bankrekening 12.81.02.594 ten name van Kerkbijdrage Rectoraat Veulen. Geef om eikaar. Geef ook Uw bijdrage om een dienstbare parochie in stand te houden. Kerkbestuur Veulen - KERKBALANS 1999 JE GEEFT OM ELKAAR i

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 21