5 K.B.O. AFD LEUNEN Leden attentie!!1 In de week van 18 januari komen we weer bij U aan de deur voor het innen van de jaarlijkse contributie. Het bedrag is nog het zelfde als verleden jaar nl. f 22,50 per persoon. Overmaken via bank op nummer 1281 02683 van KBO Leunen t.n.v. H.Geurts-Wismans kan natuurlijk ook. Al bij voorbaat bedankt voor u medewerking. Het bestuur. Aan alle inwoners van Leunen. Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 18 januari 1999 ran 20.00 uur in gemeen schapshuis De Brink (kleine vergaderzaal)De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening, 2. Vaststelling van de notulen en actielijst van 21 de cember 1998; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Verslag di verse afgevaardigden; 5. Rondvraag en 6. Sluiting. Secretaris Dorpsraad Leunen Guus Reintjes 583410). Laat Leunen niet aan Venray vastgroeien. Als je van Leunen naar Venray rijdt ligt er rechts, na de Texaco een wei. "Niks bijzonders" zou je kunnen zeggen want zo zijn er wel meer. Maar als je je voorstelt dat hier een woonwijk gepland is dan verdwijnt het laatste openveld tussen Leunen en Venray. Nu nog zie je dat je van een dorp naar de stad gaat en kun je vér de natuur in kijken. Het lijkt me zo jammer als deze wei, met beekdal en kruisbeeld op de hoek, verloren zou gaan. De andere locatie achter het Rondeveld zou voor de kavel en woningzoe kende uit Leunen kunnen voldoen. Maar een projektontwikkelaar bouwt liefst zoveel mogelijk en de gemeente Venray wil almaar groeien dus in het nieuwe struktuur en bestemmingsplan veranderd het agrarisch gebied met landschappelijke waarde in woongebied. Bekijk het uitzicht nog eens in het voorbijgaan en als u ervan kunt genieten en het zou willen behouden laat me het dan weten. Vr. groet C.E. Rutten tel. 51 48 06

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 6