OVERLEDEN 19 Wij hebben in een mooie avondwake op woensdag 6 jan. en in een plechtige uitvaartdienst op donderdag 7 jan. afscheid genomen van Grad Jenneskens. De aanwezigheid van zoveel mensen, zal zeer zeker de nabestaande een troost en een bemoediging zijn. Wij wensen Grad een eeuwige rust en vrede, en dat de kinderen en kleinkind, door Gods genade gesterkt moge worden om vanuit een dankbare herinnering aan hun ouders hun leven voort te gaan. DOOPSEL Op zondag 17 jan. a.s. is het weer onze maandelijkse doopzondag. Voor het dopen van uw kind graag aanmelden bij Mia Geurts-Slangen. KERKBALANS Terwijl wij voor de nieuwe kerkbalans (gezinsbijdrage) staan, blijkt dat nog niet ieder parochiaan de bijdrage van het afgelopen jaar heeft overgemaakt. Vermoedelijk door omstandigheden vergeten. Mag ik hierbij u hieraan voorzichtig herinneren? Het voortbestaan van onze mooie dorpskerk en de zo belangrijke litur gische diensten, zal heel sterk afhangen, van het belang, dat ieder parochiaan hieraan geeft. De financiële bijdrage is een van onze schou ders, en de andere schouder is de aanwezigheid en verdere betrokkenheid bij de kerk en parochie. Er zijn omliggende parochies die 10 tot 15 hoger komen aan de deelneming van de gezinnen. Kom, laten wij ons hart spreken. Hartelijk dank voor u milde deelneming, want wij staan voor enkele zeer grote onderhoudsposten o.a. de goten van de kerk en het voegwerk, om maar iets te noemen. KINDEREN BIJ ONZE KERKDIENST Wij zijn verschillende ouders zeer dankbaar, en vinden het fijn, dat zij met hun kinderen naar de kerkdiensten komen. Het blijkt dat zij het zelfs niet met zomaar een enkele keer laten, maar dit als een regelmaat gaan zien. Het is ook zeer verheugend, dat zelfs enkele opa's of oma's met him kleinkinderen komen. Geweldig mensen.... want met woorden alleen kunnen wij niet volstaan om onze kinderen op te voeden, ons voorbeeldig leven is hierbij vaak nog veel belangrijker. Bedankt mensen. Dit maakt het ons ook mogelijk, om ze spoedig mogelijk ook voor de kinderen iets te gaan doen in de eucharistie. Hiervoor zijn de voorbereidingen volop bezig. Er zijn zelfs al enkele moeders die hun medewerking hebben toe gezegd. Aan hen vraag ik nog even geduld. JEUGDCLUB VEULEN Hallo jongens en meisjes. A.s. maandag 18 jan. hebben we weer club. We gaan dan t-shirts verven. Het is de bedoeling dat jullie allemaal een wit (of andere lichte kleur) t-shirt mee brengen, zodat we deze kunnen verven. tot dan, Saskia, Marian, Jacqueline, Monique, Carla en Claudia

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 20