5 An alle inwonen van Leunen. Onderwerp: Bestemmingsplan Leunen Eindelijk, er zit schot in de zaak. Het voorontwerp bestemmingsplan Leunen is behandeld in de vergadering van het college van burgemeester en wethouders en is nu vrijgegeven voor inspraak. Op grond hiervan vindt er op woensdag 20 ja nuari 1999 om 20.00 uur in café-zaal Martens een inspraakavond plaats. Wij ais dorpsraad nodigen alle geïnteresseerden van harte uit om bij deze avond aanwezig te zijn. De agenda voor deze inspraakbij eenkomst riet er globaal als volgt uit: 1Opening door de voorzitter van de dorpsraad de heer W. lermiskens; 2. Inleiding door de heer G. Frencken; 3. Voorgeschiedenis en aanleiding door de heer A. Derks; 4. Stedenbouwkundig plan door de heer S. Klein Obbink (PAU ZE) 5. Gelegenheid tot het stellen van vragen en het inbrengen van iaspraakreac- ties; 6. Afsluiting inspraakavond 22.3o uur). Onderwerp: Ondergrondse inzamelcontainers. De planning voor de ondergrondse inzamelcontainers voor glas, textiel en blik, welke in december op het dorpsplein gerealiseerd zonden worden is, zoals duide lijk zichtbaar is, niet gehaald. De gemeente heeft laten weten, dat de werkzaam heden nu in jnrsari zullen starten. Zeer waarschijnlijk is er zelfs nog een korte periode van bronbemaling noodzakelijk. Overigens, voor alle duidelijkheid, ligt de ontstane vertraging niet aan de planning bij de gemeente maar bij de uitvoe rende firma. Onderwerp: Zoutbak. De zoutbak is weer gevuld. Net ais voorheen zal bij vorst de zoutbak ontgrendeld worden, zodat iedereen in de gelegenheid is om zout te halen. Het sleutelbeheer is daarnaast binnen de dorpsraad overgedragen aan Jan Reintjes, Bershof 18 te Leunen (tel. 582221). Met vriendelijke groet, Secretaris Guus Reintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 6