4 Secretariaat: Mevr. E. CLERWONrrs-THusseN, Loererveld 17, 5SOQ BA LEUNEN. 0478 - 580876 L.V.B. LEUNEN Als eerste willen we de leden die er in slaagden in twee weken tijd, ondanks de feestdagen, tijdens het nieuwjaarstreffen een leuk stukje op het toneel te zetten van harte bedanken voor hun inzet. "Uitnodiging voor een ledenavond op maandag 11 januari om 20.00 uur in de Brink. Mevrouw Leny Thielen van de pedagogenpraktijk Venray zal dan een lezing houden over: "Omgaan met moeilijk (kinder)gedrag, met name in de puberteit". Het belooft een leerzame avond te worden, niet alleen voor leden met kinderen in die leeftijd, maar voor iedereen die met kinderen te maken heeft. Willen de leden van Laagriebroek - Blankenberg - Brienshoek - van Berlostraat om 19.15 uur in de Brink aanwezig zijn i.v.m. de voorberei dingen Bij voorbaat dank. KERSTBOOMVERSNIPPERING Op zaterdag 9 januari 1999 organiseert de E.W.L. de jaarlijkse kerstboomversnippering op het dorpsplein. De bomen kunnen worden aangeleverd tussen 10.00 en 12.00 uur. Om 11.00 uur start de versnippering. Ook dit jaar is aan de versnippering een loterij verbonden. Tegen elke ingeleverde boom wordt een lot uitgereikt. De prijzen worden beschikbaar gesteld door de politie te Venray. De uitslag van de loterij wordt in Peel en Maas en in de Ruuper bekend gemaakt. Natttu/lijk kunt u uw boom ook zaterdagochtend aan de straat zetten (alleen in de kom van Leunen). De Leunse jeugd zorgt dan wel voor de rest. bestuur E.W.L.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 5