DOOP VAN DE HEER "Wie is Hij toch zuilen mensen gedurende Jezus'aardse leven vragen. En ook vandaag zeggen wij: "Wie is deze Jezus, het Kind dat wordt aanbeden door herders en wijzen, en als volwassene aan Johannes het doopsel tot bekering vraagt? Wat, Wie, is zijn inspiratie Misschien mogen wij het zó verstaan: Hij volgt het verlangen van zijn hart: in dienst staan van de Vader, diens wil volbrengen. Hij gaat de kleine weg, niet hoog verheven, maar eenvoudig en oprecht, niet heersend maar dienend. Zijn grote hart ligt bij de zwaksten. Radicaal - recht door zee - is Hij de zachte kracht, die ons wenkt, naar God, opdat wij weten, hoe God met mensen omgaat, opdat wij weten, hoe wij met elkaar dienen om te gaan. Door ons doopsel zijn wij op de weg gezet van Jezus Christus: leven in het licht van Gods aanwezigheid en recht doen aan allen. Laat ons voortgaan op die weg, want deze weg leidt tot het ware leven. [WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Venray-Ysselsteyn Voor de patiënten van: R.Bruins, B.v.Casteren-v.Gils, ïLGabeier, F.Schmeetz H.Schraven, E.v.Tiel-Knoppen, M.v.Tiel, en J.Wittgen neemt waar 9 jan. Dr. J.Wittgen, Langstraat 106, tel. 58 60 82 10 jan Dr. H.Schraven, Stationsweg 15 a, tel 58 14 65 Voor de patiënten van: A.Coenen, P.Corver, PP Menkes, R.Keizer, L.Keizer-Bors, G.v.Loon, E.de Munck-Keizer, M.v.Straaten en J.de Vocht neemt waar: 9 jan. Dr. A. Coenen, Prins Hendrikstraat 26, 10 jan. tel. 58 88 00 Spreekuur en voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middag van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 3