m I.?.. 1i. vervolg van biz 15 My rest nu, om alle inwoners van het Veulen, mede namens Deken Coenen, het kerkbestuur en de gastpriester Steneker, een fijn, gezond en gezegend nieuw jaar 1999 toe te wensen. En alle vrijwilligers te danken voor hun aandacht en inzet voor onze kerk en parochie; misdienaars, acolieten, lectoren, senioren acolieten, alle koorleden, dirigenten, de dames die de kerk poetsen, verzorgen en versieren, en de koster, maar ook allen die zich rondom d ekerk en het kerkhof hebben ingezet en de kerkbesturen. Wij hopen in het nieuwe jaar eveneens op jullie spontane Nu we in de laatste dagen van 1998 zitten kunnen we als Vastelaoves vere niging terugkijken op een bijzonder mooi jubileumjaar. Hiervoor willen wij jullie allemaal nog bedanken en wensen iedereen een goed uiteinde en een Dartel nieuw jaar. PRINSEBAL UITNODIGING PRINSENBAL Hierbij willen wij jullie uitnodigen om op zondagmiddag 3 j anuari naar ons Prinsenbal te komen. Omdat het een kort Vastelaoves seizoen is zijn wij genoodzaakt om het Prinsebal op zondag middag te houden. Ook de kleintjes zijn van harte welkom. Voor hen is er een hoek waar ze kunnenspelen. We vragen de ouders wel om een oogje in het zeil te houden. Het programma voor deze middag ziet er als volgt uit: 14.00 Aanvang bal 14.33 Aftreden Prins 1500 Prins raden 15.33 Uitkomen Prins 1999 17.00 Uitslag Prins raden 17.00 Bekend maken Gaolde Paerd drager V a stel a oves-verieën eging UT DARTELE VEULEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 17