3. Door mens te worden zegt God ons dat Hij in eik geval gelooft in Zijn wereld en in Zijn mensen. Als wij zeggen te geloven in Jezus Christus en dus in Zijn manier van ie ven en denken, dan delen wij eigenlijk toch een beetje in dat ongelooflijk sterke geloof van God zelf. J.W. Bougie. De gezaraelijke parochies Leunen» Veulen» Heide. Tijdens de 2e clusterbijeenkomst van de 3 parochies van Leunen, Veulen, Heide is besloten om gezamelijk de Avondwake te gaan verzorgen. Avondwake is een onderdeel van de goede en oude traditie waarin de parochiegemeenshap, waartoe een overledene behoort zorgt voor een mooi en waardig afscheid. Zij laat zien dat zij zich bekommert over wie achterblijft. Afscheid nemen van iemand die je lief is doet pijn, een pijn die je het beste met zoveel mogelijk anderen kunt delen. Vanuit deze gedachte is in Leunen reeds een jaar een avondwakegroep van 6 personen werkzaam, hierbij hebben zich nu ook 3 personen van Veulen en 2 personen van Heide aangesloten. Vanaf heden zal dan ook, indien er iemand overleden is, in alle 3 de parochies een avondwake worden gehouden. De afgelopen tijd heeft de gehele avondwakegroep zich goed op deze taak voorbereid In de praktijk zal het zo zijn dat 2 leden van de groep die in de Avondwake voorgaan, bij de familie van de overledene op bezoek gaan om te overleggen over de invulling en de gang van zaken van de viering. Wij rekenen op Uw aller medewerking en hopen dat deze ontwikkeling de betrokkenheid van de parochianen ten goede zal komen. De Avondwakegroep Leunen,Veulen,Heide: Contactpersonen: Annie Reintjes tel 582221, Mia Geurts tel- 588215, Coby Pouwels tel 582421 leden: Tiny Heesen, Joke Kessels, Maria Philipsen, Jan Reintjes, Nelly Steegh, Elly Theunis, Annie Timmermans, Els Wijnhoven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 4