16 VERENIGINGSTREFFEN OP ZONDAG 3 JANUARI 1999 IN "DE BRINK" In de Raad van Toezicht van gemeenschapshuis "De Brink" hebben de verenigingen van Leunen nun wens uitgesproken het verenigingstreffen rond de jaarwisseling nieuw leven in te blazen. Een door de raad benoemde commissie heeft het idee verder uitgewerkt en besloten, ondanks de korte termijn, op zondag 3 januari 1999 van 11.00 tot 13.00 uur in "De Brink" het eerste verenigingstreffen in de nieuwe opzet te laten plaatsvinden. Het verenigingstreffen bevat de volgende ingrediënten: - voordrachten door diverse verenigingen - gezellig bijpraten onder het genot van een hapje en een drankje - uitreiking van de verenigingstrofee aan "de vereniging van het jaar" De verkiezing van "de vereniging van het jaar" vindt plaats via het stem biljet in deze Ruuper en verloopt als volgt: - per gezin kan slechts 1 stem worden uitgebracht - je mag slechts op 1 vereniging je stem uitbrengen - uiteraard stem je niet op de verenigingen waar je lid van bent - je geeft kort aan waarom je op de betreffende vereniging stemt - inlevering van het stembiljet dient plaats te vinden vóór 20 december a.s. bij een van onderstaande commissieleden - inzenders die hun naam op het stembiljet vermeiden maken tijdens hei verenigingstreffen kans om via trekking een mooie prijs te winnen Tijdens het verenigingstreffen zal aan de vereniging met de meeste stemmen de verenigingstrofee worden uitgereikt, uiteraard onder vermelding van de verdiensten of het belang van de winnende vereniging voor de Leunse gemeenschap. Wanneer er verenigingen of leden van verenigingen zijn, die op deze morgen iets willen presenteren, kunnen zij contact opnemen met een van onze commissieleden. De presentatie mag maximaal 10 minuten in beslag nemen en hoeft niet persee met de verenigingsactiviteit verband te houden. De commissie hoopt dat het verenigingstreffen de onderlinge banden zal verstevigen en zal bijdragen aan een positieve kijk op andere verenigingen. Leden van de commissies zijn: - Martha Lucassen Albionstraat 8b tel. 587763 - Peter van der Markt Rondeveld 6 tel. 589014 - Sjaak Rongen Bershof 4 tel. 586513 - Leo Reintjes Pastoor Strijkersstraat 13 tel. 587342

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 17