- t. Ie Avondwake in onze kerk. De vorige donderdagavond hadden wij een avondwake voor onze dierbare overledenen Piet Cox. Deze dienst werd geheel verzorgt door de leden van de "liturgische werkgroep" van ons Cluster. De reacties waren zeer positief....tot lof... over deze aanspreekbare avondwake. De avondwake is vanuit de oorsprong een liturgische viering van samen waken en bidden voor de overledene en de nabestaande familieleden. Meerouwen is een gemeenschappelijke geloofshouding die tot troost en sterkte strekt voor de bedroefde familie. Het is een houding van samen delen in het verdriet van medegelovigen, en is een van de tekenen van vitale geloof-, leef- en kerkgemeenschap. Ook u kunt zich nog aanmelden, om deze liturgische werkgroep te versterken. In de toekomst zullen zij o.a. ook de kindemeven diensten en gezinsmissen verzorgen. Kom op... Het is zo'n mooi en dankbaar werk, en het geeft je een persoonlijke geestelijke verrijking. Vraag informatie of meld u aan by Mia Geurts-Slangen of by de diaken. S.P.M.WIJSMAN A.D.B. oud rector van het Veulen is plotseling op donderdag 16 oktober te Rijswijk overleden. Wat waren wij als ge meenschap blij, toen hij op 6 augustus 1989 naar het Veulen kwam. In de 7 jaar dat Rector Wijsman onder en met ons was, hebben wij hem leren kennen als-een don Bosco priester, die met veel sociale gevoelens en met een diepe christelijke spiritualiteit zijn werkzaamheden verrichtte. Een fyaepriester met een grote pastorale bewogenheid, en een enorm gave van wijsheid, tactiek en tact. Juist zijn karakter van eenvoud, vriendelijkheid en hartelijkheid, heeft veel van ons getroffen. Samen met rector Wijsman en zuster Gertrusia, mochten wij op 5 juli 1992 zijn vijftig jarig priesterfeest vieren. Nu is de vervulling van zyn eeuwige priesterschap, zijn samensmelting met Jezus Christus de Hogepriester in vervulling gegaan. In onze gebeden zal hij met ons zyn, en hij zal nog lang in ons hart blijven voortleven. Dat hij mogen rusten in vrede. Diaken en Kerkbestuur Veulen. JEUGDCLUB VEULEN A.s. maandag 23 november hebbenw e weer club. We gaan dan beschuit versieren! Tot maandag. Saskia, Jacqueline, Carla, Monique en Claudia.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 23