LEUNEN 4 L. V. B LEUNEN Maandag 2 november kienen voor onze eigen kas. We hopen dat veel leden hierbij aanwezig zullen zijn. Dinsdag 3 november excursie w aterzuivering. Steeds vaker horen dat de watervoorziening in de toekomst in gevaar komt. Ditzelde geldt ook voor de verwerking van ons afvalwater. Daarom is het goed ons te laten voorlichten over de rioolwaterzuivering en of er iets is w at we hieraan in het huishouden kunnen doen. Deelnemers aan de excursie verzamelen om 13.00 uur op het plein. Rond 16.00 uur zijn we weer thuis en de kosten zijn f 1,50 voor het vervoer. Dinsdag 10 november vogeïkrans maken, bij Netty Hermans, de Hoef 2. Hiervoor zijn de kosten f 5 en u kunt alvast materiaal gaan verzamelen: zonnepitten/ pinda/'s/ mais/ besjes enz,,nader bericht volgt. Maandag 16 november excursie klompenmaker Interessant voor iedereen die wat meer wil weten over "onze" klompen. Cursus yoga Het groepje is nog te klein in overleg met de lerares wordt bekeken wat de mogelijkheden zijn. Cursus aquarelleren Op donderdag om de twee weken vanaf januari 1999, kosten f 15 per les. Cursus schminken Ideaal om voor de carnaval "iets leuks" te kunnen maken van uw man of kinderen. Op donderdag 14/21/28 januari 1999, kosten f 40 incl materiaal. Aanmeldingen Heeft u interesse in een van deze activiteiten, zet deze dan even met uw naam en telefoonnummer op een brieije en lever dit in bij het bestuur Willen de leden op zaterdag 31 okt. om 13.00 uur in uniform aanwezig zijn bij de Schakel voor onze jaarlijkse flessenaktie Zondag 1 nov. zingen we om 10.30 uur in uniform in Beukenrode. Vertrek 10.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 5