6 Aan alle inwoners van, Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 19 oktober 1998 om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Brink (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening; 2. Vaststelling notulen en actielijst van 21 september 1998; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Verslag diverse afgevaardigden; 5. Rondvraag en 6, Sluiting. Pot Stads- en Dorpsvernieuwing, Binnen de begroting van de gemeente Venray wordt jaarlijks een bedrag beschikbaar gesteld voor een verdere verfraaiing van de diverse dorpsgemeenschappen. Om hiervoor in aanmerking te komen dient het project te voldoen aan een aantal criteria, t.w.: Het mag geen regulier onderhoud betreffen; Alleen de materiaalkosten worden vergoed. De uren zullen door vrijwilligers ingezet moeten bijgevoegd te worden begroting, tekeningen en prijsvergelijkingen De gerealiseerde bloembakken en hei beeldje op hei dorpsplein zijn voorbeelden welke de afgelopen jaren, op basis van deze gelden zijn gefinancierd. Om ook in 1999 een project in te kunnen dienen als dorpsraad doen op u, als persoon of als Vereniging. Indien u een idee heeft omtrent de verfraaiing binnen ons dorp, laat het ons dan weten. De procedure is dan als (voorzien van begroting, tekeningen, ureninzet dorpsraad (maa m Bespreking prqiect(en) in de dorpsraad op basis van haalbaarheid (criteria en uitvoerbaarheid) maand december; Verdeling van de gelden in het dorpsradenoverieg (overkoepelend orgaan) over alle ingediende projecten van de 10 kerkdorpen; Bij een gunstige beslissing volgt dan de uiteindelijke uitvoering. Indien er nog vragen zijn neem dan contact op met ondergetekende, Ut 583410 (privé) of 8 0493-387342 (werk) Secretaris dorpsraad Leunen Guus Reintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 7