Uitnodiging voor onze ontmoetingsavond op maandag 19 oktober. Om 19.00 uur is er een H, Mis ter intentie van de L.V.B. aansluitend is er koffie in "de brink". Vervolgens zal mevr. H. Sassen ons, onder het motto: bewust proberen te maken van de veranderende 9 - positie van de vrouw in deze tijd. Een interessant meuwe ba!ariS thema dat, door het hele land, voor vrouwenverenigingen is opgezet. Daarom verwachten we een goede opkomst. Veel vrouwen zijn naast hun werk en zorg ook nog creatief bezig. Ook dit willen we laten zien op deze avond. Daarom willen we graag jullie beren, boeken, kaarten en andere vormen van creativiteit tentoonstellen. Dat is ook een leuke manier om zelf een idee op te doen. Leden die hun spullen willen tonen kunnen deze maandag om 15.30 uur afleveren in "de Brink". Wel graag voorzien van naam. Bij voorbaat onze dank. Zoals altijd is deze avond toegankelijk voor alle vrouwen, dus breng gerust iemand mee. ET Cursus yoga Bij voldoende deelname kan deze van start gaan op woensdagavond van 20.30 tot 21.30 uur in Heide. De kosten hiervan zijn f135 voor 10 lessen. Cursus aquarelleren Verder willen we graag zo spoedig mogelijk weten of er belangstelling is voor een cursus aquarelleren. De kosten hiervan zijn ca. f 10 per les. Cursus schminken Deze wordt, bij voldoende deelname, gegeven op 3 donderdagavonden 14-21-28 januari 1999 De kosten zijn f 40, inclusief materiaal. Vogelkrans maken Op dinsdag 10 november is er gelegenheid om 's avonds een decoratieve voederkrans voor vogels te maken. Hiervoor zijn de kosten f 5, zonder materialen Aanmeldingen Heeft u interesse in een van bovengenoemde activiteiten, zet dan uw naam en telefoonnummer met de naam van de activiteit op een brieve en doe dit bij een bestuurslid in de bus. Ptiney Schutroe, Horst. Aanvang okt. Rayon training te Aanvang 19.30 u, Verterk Griendtsveense pijl a a V Handboogschutterij St. Joris.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 10