19 K.PJ. afd. VEULEN Hoi KPJ Leden De kpj ging op vakantie naar Valkenswaard tjonge, jonge dat was de moeite waard. Dat geplaar met zo'n tent en stokken waren we zat neewe kozen voor een huisje met een bubbel de bubbelbad. De jongens in hutje 1 en de meiden in hutje twee hier waren de meeste wel blij mee. In het pare de Kempervennen kon je je zelf lekker verwennen. We gingen daarom zwemmen in het subtropisch zwembad dat waren we na een uur of twee ook zat. Toen zei er iemand "we maken ons klaar voor te gaan stappen" wij van het bestuur dachten toen "wij maken hier de grappen" Nee hoor flauwekul! we bellen een taxi en we gaan Valkenswaard "we komen eraan"!!! Om twee uur waren we al moe en vielen de oogjes en snaveltjes toe Het was al met al een leuk weekend ach ja het is maar wat je gewend bent. Wij bedanken onze sponsor, Timmermans Agri-Service, voor de enorme bijdrage hopelijk mogen we jullie volgend jaar weer vragen Vrijdag 9 oktober begint het nieuwe seizoen we weten nog niet precies wat we gaan doen. Maar geef je 9 oktober op voor de kpj daar is het bestuur ook weer bUj mee. Groetjes het bestuur. Foto' s Veulen Leuke kinder fotos As. Zondag 4 oktober kunt U van 11.30 tot 13.00 uur in de Hoefslag de foto's bezichtigen die gemaakt zijn met het Dorpsfeest. Van de Hoogmis in de tent met het afscheid van Rector Bennenbroek, vele zeer leuke foto's van de Kinderzeskamp en natuurlijk ook van de Grote Zeskamp. Ook van de onthulling van de plaatsenwijzer zijn er enkele foto's te zien Tot Zondag! Frans van Staveren

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 20