6 Aan alle inwoners van Leunen. Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 21 september 1998 om 20.00 uur in gemeen schapshuis De Brink (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening; 2. Vaststelling van de notulen en actielijst van 20 juli 1998; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Bespreking kermis; 5. Verslag diverse afgevaardigden; 6. Rondvraag en 7. Sluiting. De vakantie zit er weer op, toch is er in de vakantieperiode nog het e.e.a. gebeurd wat interessant genoeg is om mede te delen: Op het plein, in de hoek van het gebouw De Schakel, naast het verbindings paadje richting de Gussenstraat tegen de heg worden een drietal ondergrond se containers geplaatst voor de inzameling van glas, textiel en blik. Dit is in principe al vooruitlopend op de DIFTAR (Gedifferentieerde tariefinzameling van het afval) per 1 januari 1999. Voor 1 november 1998 zal ieder huishou den ook een grijze container (voor het huisvuil) naast de bekende groene container (voor groente, fruit en tuinafval) in zijn bezit hebben. Hiermee wordt iedereen in de gelegenheid gesteld om zijn afvalaanbod tot een mini mum te kunnen beperken. De kermissen van alle kerkdorpen zijn onderwerp van gesprek geweest. Ge zocht wordt naar bruisende ideeën c.q. suggesties om de kermissen nog at tractiever te maken. Daarnaast lopen de bestaande contracten met de exploi tanten af hetgeen inhoudt dat er wellicht enkele kleine veranderingen op kunnen treden. De speel voorzieningen in Leunen verkeren momenteel allemaal in een meer dan minimale staat. Verzoeken om deze weer op peil te brengen (bv. Van Buurtvereniging Vicariepas) worden consequent door ons bij de gemeente onder de aandacht gebracht. Helaas moeten ook wij wachten tot het speel ruimteplan klaar is. Dit plan dient het laatste kwartaal van 1998 door de poli tiek te worden vastgesteld. Onder andere zal in dit plan vermeld staan hoe veel speelvoorzieningen er per gebied mogen zijn, waar deze dan moeten liggen en wie verantwoordelijk is voor het onderhoud. De vergunningen voor de Abri's aan de Albionstraat zijn door de gemeente in januari 1998 bij de provincie aangevraagd. Hierop is nog steeds geen defi nitieve vergunning afgegeven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 7