3. dat probeert te overleven in de spanning tussen de vrees om te sterven en het verlangen naar een menswaardige toekomst. Een kind-soldaat stelt ons de vraag: hoe geloofwaardig is onze hoop op vrede als deze kinderen in hun bestaan bedreigd worden en tegelijk anderen in hun bestaan bedreigen Kind-soldaten stellen ons uiteindelijk de vraag wie wij zelf zijn: betrokkenen of buitenstaanders. Het naxeve geweld dat kind-soldaten het gaat om naar schatting 10 miljoen kinderen in meer dan 30 landen tegelijk aantrekt en beangstigt kan niemand onberoerd laten. Uiteindelijk worden hier kinderen misbruikt in een oorlog die niet hun oorlog is. Maar wie geeft hun perspectief terug Vandaar dat de inzet van Pax Christi in deze Vredesweek heel goed kan worden samengevat ais "iaat ze niet schieten Kinderen behoren buiten de oorlog te blijven. Na een oorlog vragen zij om onze grootste zorg. KIENEN Maandag 21 sept, is er een gezellige kienavond in het gemeenschaps- huis "De Brink" te Leunen t.b.v. Dameskoor Leunen. Aanvang 20.00 uur. Iedereen is van harte welkom! HUISARTSEN Venray Voor de patiënten van: R.Bruins, B.v.Casteren-v.Gils, R.Gabeler, F.Schmeetz H.Schraven, E.v.Tiel-Knoppen, M.v.Tiel, e J.Wittgen neemt waar: Aronskelk 76, tel. 58 59 00 Voor de patiënten van: A.Coenen, P.Corver, PP He L.Keizer-Bors, G.v.Loon, E.de Munck- M.v.Straaten en J.de Vocht neemt waar g 20a,Yss. tel. 541777 Venray 19 sept. Dr. Keyzer, I 20 sept. Spreekuur in u terecht van 5 tot 6 uur Spreekuur en voor dringende gevallen 's moreens van 10 tot 11 uur en 's mi

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 4