spraakmakend filmmonument. Het lijdensverhaal indrukwekkend verfilmd en ondersteund door muziek van Bach, Mozart en Prokofiev. Zondag 4 oktober - Si Martinuskerk Vento -10.00 uur Eucharistieviering opgeluisterd door de Zangvereniging Vriendenkring Steyl. Uitgevoerd wordt de Messe Brève van Gounod en gezangen van o.a. Poulenc, Vörding en Nieland. Zondag 4 oktober - Dominlcanenkerk Venlo -16.30 uur - 12,50 Concert door Kamerkoor Cantate en het Regionaal Kamerensembie. Een gevarieerd programma met werken van Schütz tot Barber, met als hoofdwerk het Stabat Mater van Pergolesi. Dinsdag 6 oktober - St Joriskerk Venlo - 20.00 uur - 12,50 Concert door het Collegium Vocale Venray. Het programma vermeldt het Requiem in Es van Rheinberger, voorafgegaan door een geheel eigentijds pro gramma. Woensdag 7 oktober - Aula Muziekschool Venlo - 20.00 uur - 12,50 Pianorecital door irma Strijbos met werken van Beethoven, Schumann, Liszt en Franck. Donderdag 8 oktober - St Martinuskerk Venio - 20.00 uur - 12,50 Orgelconcert door Cor van Wageningen met als thema 'De Koraalfantasie uit de Romantiek'. Vrijdag 9 oktober - Aula Muziekschool Vento - 20.00 uur - 12,50 Concert door Paul Pankert (viool) en Claire Lecoq (piano). Sonates van Beet hoven, Konsten en Schumann; een 'gedachte' voor viool en piano van Franck. Zaterdag 10 oktober - De Voorde Steyl -16.30 uur - 12,50 Concert door Conor Biggs (bariton) en Michel Stas (piano). Liederen van Duitse componisten uit de 19e eeuw: Beethoven, Schubert, Schumann en Brahms. Zondag 11 oktober - H. Familiekerk Venlo -10.30 uur Eucharistieviering opgeluisterd door Kamerkoor Contrast. Te beluisteren is een 20e-eeuws programma van Latijnse wisselende gezangen. Zondag 11 oktober - St Josephkerk Maagdenberg Vento -16.30 uur - 12,50 Siotconcert door het Si Franciscuskoor en het Harmonie-Orkest Noord Limburg. Het programma vermeldt populair klassieke werken, gearrangeerd voor een harmonie-orkest, en moderne koorwerken, waaronder twee premières. Afgesloten wordt met een gezamenlijk optreden van koor en orkest. Voor meer informatie betreffende dit programma alsmede telefonische verkoop van passe-partouts en toegangskaarten voor alle concerten kunt u zich wenden tot het Festival-secretariaat: Jan Langeslag telefoon 077-3541305 (na 18.00 uur). Losse kaarten aan de kassa. Verkoop van passe-partouts en programmaboekjes even eens bij het WV-kantoor van Venlo en boekhandel 'Wilbro' in Tegeien. Strooifol- ders met daarin vermeld het complete programma, zijn op dezelfde adressen verkrijgbaar alsook in veie openbare gebouwen en alle kerken.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 14