J 2. MISDIENAARS: za 19.00 Yvonne Theunis en Ineke Voermans zo 10.00 Annelies Heidens en Kim Vullings Weekbeurten; Groep 2. Woensdag en vrijdag is er geen avondmis. Willen alle misdienaars schriftelijk aan pastoor doorgeven wanneer zij in de grote vakantie echt niet kunnen komen dienen. f LECTOREN; za 19.00 GEEN (wel communie uitreiken) zo 10.00 Annie Reintjes GEDOOPT: 1. Valerie Schaeffers, Bachlaan 25 Doorwerth 2, Jesper Michels. Willem de Zwijgerstraat 1, Panningen MEDEDELING: Opgaven voor kerkelijke Huwelijken, Huwelijksjubilea en Doopvieringen gelieve men. zo tijdig mogelijk af te spreken op de pastorie. Misintenties moeten minsten één week van te voren worden opgegven. De Ruuper moet n.l. altijd een week eerder gemaakt worden en op maandag ingeleverd zijn. De tarieven voor gewone misintenties zijn: door de week 15,- en in het weekend 30,- In de maanden juli en augustus zullen er vanwege de vakantie door de week wat vaker missen uitvallen. Raadpleeg dan ook altijd de kerkberichten in de Ruuper Bij afwezigheid van de pastoor kan men voor dringende pastorale aangelegenheden kontakt opnemen met ons kerkbestuurslid Annie Reintjes, Bershof 18, telefoon 58 22 21. Als het een beetje meezit, kun je je longen weer volzuigen met de warmte van de zon en de intens mooie natuur. Dat is dan genieten, vol als je bent van de zomer. De boodschap van het evangelie vervult ons met een andere volheid: met vrede, gerechtigheid en heelheid van de schepping. Vrede in jezelf, dat is tevredenheid, je mogelijkheden en onmogelijkheden aanvaard hebben. Rechtvaardigheid dat is ieder ander tot zijn recht kunnen laten komen. Heelheid van de schepping, heeft te maken met het gevoel van één te zijn met al wat bestaat, w met betrokkenheid op heel de schepping.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 3