ACTIVITEITEN WEEKEND ORANJE WIT Het Sportvveekend van Oranje Wit is, mede door het goede weer en de inzet van vele vrijwilligers, een succes geworden. Op vrijdagavond werd er gestart met het Familie-Vriendentoemooi. waar vele ouders hun beste beentje voorzetten in deze sportieve strijd. Toch vinden wij, dat er nog steeds dat er te veel ouders en/of andere familieleden langs het veld staan i.p.v. m het veld. Ook voor deze mensen geldt: meedoen is véél belangrijker dan winnen. Daarbij doe je de kinderen ook nog een enorm plezier. Na afloop fietste alle deelnemers naar de Fam. van Ooi aan de Hoef te Leunen. Hier werd het programma voortgezet met een Disco-avond o.l.v. DJ. Ronald. Iedereen had voor discokleding gezorgd, en zelfs de nagellak, lippenstift, haarmascara e.d. mochten niet ontbreken. D.m.v. vele verzoekplaatjes (natuurlijk mochten de Spice Girls niet ontbreken) en enkele spelletjes was het al snel middernacht. Via deze weg willen we DJ. Ronald nogmaals bedanken voor z'n vrijwillige bijdrage aan dit feest. Rond de klok van half een lag iedereen in z'n slaapzak, en kon de nacht beginnen, die zoals bekend, voor velen wederom te kort was. 's Morgens kwamen de welpen erbij en werd er begonnen met een half uurtje ochtendgymnastiek, waarna het ontbijt ons goed liet smaken. Daarna werd koers gezet naar de Castenrayse bossen, waar bij de zandberg een DISCOTOCHT was uitgezet. Als afsluiting had iedere groep een dansje en liedje ingestudeerd. Terug bij de Fam. van Ooi was er friet en werden Wim en Maria van Ooi in de bloemetjes gezet voor hun gastvrijheid en het ter beschikking stellen van de ruimte. Via deze weg nogmaals hartelijk bedankt en hopelijk tot volgend jaar. Daarna was er de uitslag van de Ballonnenwedstrijd, die georganiseerd was met hei 25-jarig bestaan van Oranje Wit, op 28 maart j.I. Van de ruim 40 opgelaten ballonnen, werden 11 kaartjes teruggestuurd. De verste ballon was geland in een plaatsje bij Hannover in Duitsland. De winnares was: Evelien Berkers uit Heide. Die helaas niet op het sportweekend aanwezig was. maar die inmiddels wel haar prijs in ontvangst mocht nemen.EVELIEN PROFICIAT. 's Middags werden er nog enkele leuke spelletjes gedaan, waarna dit weekend werd afgesloten met een ijs. Moe maar voldaan, keerden alle deelneemsters huiswaarts. Tenslotte willen we Cécile en Linda bedanken voor de vele "energie" die zij in dit weekend hebben gestopt. Hopelijk allemaal "tot volgend jaar". A.C. Oranje Wit

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 7