8 STRATEN TOERNOOI LEUNEN - HEIDE Op Pinksterzondag 31 mei zal op sportpark "Het Klaverblad" in Leunen het 16e straten toernooi Leunen worden gehouden, het Veulen is helaas afgevallen omdat ze daar geen team meer bij elkaar konden krijgen. De 15 teams die dit jaar weer meedoen, kunnen weer strijden om de wisselbeker, of om de sportiviteitsbeker van SV Leunen. Om het wat meer aantrekkelijk te maken hebben we het touwtrekken vervangen door trucktrekken. De teams gaan met 2 teams tegelijk aan 2 echte vrachtwa gens trekken wie deze zo snel mogelijk een bepaalde afstand kan laten afleggen. Verder zal er na de middag begonnen worden met een waterspel, wat voor iedereen nog een verrassing is wat dat wordt. Wij denken dat dit wel leuk wordt, dus komt dit zien. Voor de jeugd zijn er weer allerlei aktivi- teiten te doen. Mochten er mensen zijn die liever niet meesporten deze dag, maar toch iets willen doen dan kunnen die zich melden bij hun stratenvertegenwoordiger of bij de organisatie (Toon Jenniskens tel. 587391) Het wordt een dag, waar veel te zien en te beleven valt. Wij nodigen dan ook iedereen uit om deze dag te komen kijken. Het pro gramma voor deze dag zal komende weken nog in dit blad verschijnen. Op zaterdag 16 mei organiseren Korfbalclub en de voetbalclub weer hun onderling toernooi. Dit sportgebeuren vindt natuurlijk weer plaats op het sportpark "Het Klaverblad". Aangezien er ongetwijfeld ook zal worden getennist voor de dorpencompetitie, is er voor elke bezoeker wel wat te zien wat in zijn smaak valt. Wij nodigen dan ook iedereen uit, die dit wil zien, of zich betrokken voelt bij deze verenigingen. Het programma van deze dag is als volgt: 16.30 Aanvang wedstrijden. 19.30 Einde Toernooi 20.30 Prijsuitreiking 01.00 Sluiting. Wij wensen iedereen een gezellige dag toe. DAMESSPORTCLUB Dames woensdag 20 mei is er geen gymles. De volgende les is op woensdag 27 mei. Leunen Veuten Heide

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 9