tegen efe 2. MISDIENAARS; za 19.00 Yvonne Theunis en Marieke van Gorp (Willen jullie om half zeven in de kerk zijn, dan kunnen we nog even wat oefenen, zo 10.00 Mark Weijs en Kai Croquë Hemelvaart: do 10.00 Kim Vullings en Annelies Heidens Weekbeurten Groep 1. Woensdag en vrijdag is er geen avondmis. LECTOREN: za 19.00 GEEN zo 10.00 Lies van Bavel GEDOOPT: Danielle Cornelissen, Teeuwenhofweg 21. HUWELIJKSAFK1. Dirk Aerts uit Meerlo en Henriëtte Claessens uit onze parochie (3e roe 2. Louis van der Linden uit Venray en Monique Weijs uit onze parochie (le roep) OPBRENGST "VASTENAKTIE 1998" 2924,75. Op zaterdag 16 mei a.s. ontvangen de meisjes en jongens van groep 8 uit handen van Vicaris H. Schnackers het Sacrament van het Vormsel tijdens de Eucharistieviering van 19.00 uur. De voorste banken, links en rechts, in het nieuwe gedeelte van onze kerk zijn gereserveerd voor de vormelingen en hun ouders. Op Hemelvaartsdag 21 mei a.s. doen de kinderen van groep 4 hun Eerste H. Communie tijdens de mis van 10.00 uur. Voor de ouders van de Communiecantjes zijn de voorste banken, links en rechts, in het nieuwe gedeelte van onze kerk gerservee Daarachter zijn ook plaatsen gereserveerd voor hun broers en zussen. Voor de kleuters zijn stoeltjes geplaatst op de plaats waar het koor altijd zit, rechts van het altaar. Wij hopen, dat veel parochianen beide bovenstaande belangrijke gebeurtenissen voor deze kinderen komen meevieren in onze kerk. Op deze manier ervaren deze kinderen, dat zij bij onze geloofs gemeenschap horen. En zo kan het een echt parochiefeest worden. We willen niet geleefd worden We willen tijd om samen te kunnen leven Ondersteun deze actie met uw handtekening op de lijst achter in onze kerk.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 3