tUKKE NEST "Astma Fonds" Van 11 t/m 16 mei organiseert het Astma Fonds zijn collecteweek. Dit jaar is gekozen voor het motto "Sponsor de Vechters, geef Carapa- tienten meer lucht". Omdat mensen meet astma, chronische brochtis en longemfyseem als gevolg van hun aandoening harder moeten knokken dan vele anderen. Het Astma Fonds is voor 1.6 miljoen Nederlanders met lucht problemen een echt steunpunt. Dat doet het fonds door wetenschappelijk onder zoek, voorlichting opleidingen en bijscholing van artsen en verpleegkun digen, groepsvakanties voor carapatienten en maatschappelijke hulp. Voor informatie over Astma, chronische bronchtis en longenfyseem kan gratis worden gebeld met de Caralijn. tel. 0800-2272596, op werkdagen tussen 10.00 en 17.00 uur. Veel geld is voor dit alles ieder jaar nodig. Wij als LVB-leden willen ook daarom, zoals ieder jaar hiervoor weer bij u aankloppen. Bij voorbaat alvast hartelijk dank! Willen de dames die ons ieder jaar trouw helpen, de zakjes en bussen ophalen op maandag 11 mei bij het Gemeenschapshuis De Brink tussen 13.00 en 13.30 uur. De geldafdracht is op donderdag 14 mei 's avonds vanaf 19.00 uur bij Bertha Geurts. Zijn er dames die om een of andere reden dit jaar niet kunnen helpen, voor een vervangster zorgen en dit melden bij Gonny Fleurkens tel. 582214. Alvast bedankt!! L.V.B. LEUNEN Peuterspeelzaal 't Ukkenest Inschrijving peuters - inschrijving peuters - De inschrijfdag voor de peuters is op donderdag 14 mei van 16.30 tot 11.30 uur of van 18.15 tot 18.45 uur in peuterspeelzaal 't Ukkenest. Voor een goede organisatie is het noodzakelijk, dat wij in een zo'n vroeg mogelijk stadium weten hoeveel peuters gebruik gaan maken van onze peuterspeelzaal. Daarom vragen we de ouders om hun peuter vanaf een jaar te laten inschrijven. De inschrijfkosten van 15,— graag bij inschrijving voldoen. Met vriendelijke groeten, Leidsters en bestuur peuterspeelzaal 't Ukkenest Leunen. m

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 9