2. GEDOOPT: Indy Rongen, Bershof 4. OVERLEDEN: Op 14 maart 1998 overleed Wim Rongen, Sparveid 3, in de leeftijd van 44 jaar. We herdachten hem in de avond wake op 18 maart in onze kerk. Op 19 maart vond de crematiedienst plaats in het Crematorium Berkendonk te Helmond. Op 17 maart 1998 overleed Lies Kusters-Koenen Albionstraat 13A, in de leeftijd van 78 jaar. Na een plechtige Uitvaartdienst in onze kerk op 21 maart legden wij haar te rusten op ons parochiekerkhof. BE STILTE VAN DE INKEER. Tegenwoordig is het moeilijk om tot stilte te komen, zeker de stilte van de inkeer, van bij jezelf komen. Wij leven in een maatschappij waar werk en status belangrijk zijn ook al gaat dit over de hoofden van mensen. Tot bezinning komen lijkt niet meer van deze tijd. Toch is er bij velen een groeiende behoefte naar stilte-plaatsen. Weg uit het drukke straatbeeld van harde muziek en lawaai, naar een oase van rust en stilte; even tot jezelf komen, tot inkeer "En toen was het stilheel even maar één moment van diepe rust,., een heerlijke droom Ik was mens... voor het eerst een mens. ik bekeek mezelf.... en ik moest denken aan u, Was u het god... dat stille moment was u heel toevallig ook op zoek naar mij Het was een zwijgende stilte... zó'n zuiver geluid. Wat v/as ik rijk met u zo dichtbij. Kon ik stilte kopen, vaak zou ik het doen. Eventjes dat rustpunt... tussen u en mij. Blijf bij megod door alle drukte heen. En geef dat heerlijke moment niet aan mij alleen Erdee

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 3