Een minuut "gratis" winkelen in een supermarkt 9 L.V.B. LEUNEN 'Uitnodiging voor de thema-avond "Vrouwen in de markt" op maandag 16 maart in 'de Brink'. Alle leden krijgen hiervoor nog een kaart in de bus en mogen een introducé meebrengen om kennis te maken met onze vrouwenbeweging. De leden van de Laagriebroekseweg - Blankenberg - Brienshoek en de van Berlostraat worden om 19.15 uur in de Brink verwacht i.v.m. de voorbereidingen. Bij voorbaat onze dank. *De leden die zich hebben opgegeven voor de cursus "boek prepareren" worden dinsdag 17 en donderdag 19 maart om 19.30 uur in 'de Brink' verwacht. Benodigdheden die u zelf mee moet brengen zijn: Boek met linnen omslag (ca. 300 blz), een foto en f 35,Veel succes! *De jaarlijkse Dag voor alleenstaandenis op donderdag 26 maart in zal "t Brugeind" te Meerlo. Op het programma staat, naast de Eucharistie viering en ontspanning, een inleiding over ons sociale zekerheidsstelsel (m.n. A.O.W. en A.N.W.) en een door mevr. v. Kasteren: "Wij vrouwen klaren het". Het belooft een fijne, leerzame dag te worden en u kunt zich hiervoor opgeven bij Leny Verhoeven, tel. 56 95 70 (wel graag voor 19 maart). In de week van 16-21 maart is de collecte van het Nationaal Reuma Fonds, willen de dames van de LVB de zakjes ophalen en deze bezorgen voor 22 maart bij A. Geurts. Bij voorbaat dank. Ook U kunt hiervoor in aanmerking komen door op de Goederen en Diensten Veiling van 29 maart te Leunen Uw bod op deze aanbieding uit te brengen. Mocht U de hoogste bieder zijn, dan kunt u (uiteraard de aan deze aanbieding verbonden voorwaarden inachtnemend) eens lekker gaan winkelen zonder op de prijs/kwaliteit verhoudingen te hoeven letten. U hoeft dus niet prijsbewust te zijn als U maar snel bent. Bent U niet de hoogste bieder. Dan is het toch de moeite waard om een bod te komen doen op een of meerdere van de andere zeer bruikbare goederen en/of diensten.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 10