Vastenavond 1998 De komende week staan ook in ons eigen Knollenland de vastenavond- dagen weer voor de deur. Samen gaan we dan veel schik maken en de vastenavondoptocht zal daar zeker flink aan meehelpen. De optocht wordt opgesteld in de St.Catharinastraat tussen de Gussen- straat en de Boodenstraat en we gaan verder met opstellen in de St. Apolloniastraat zover we die nodig hebben. Dat opstellen begint zondag 22 februari vanaf 13.30 uur en we hopen dat om 14.11 uur iedereen met alles klaar is, dan vertrekken we. Diverse straten zijn tijdelijk afgesloten en we rekenen erop dat dit gerespecteerd wordt. De mensen die menen dat ze met de auto naar De Steeg of het trans formaat moeten kunnen dan door de Boodenstraat en de Vullingsstraat rijden naar hun bestemming of in omgekeerde richting. Het is dan niet nodig om door de opstel-straten te rijden. Dat is veel te gevaarlijk voor de zich opstellende deelnemers daar. De deelnemers aan de optocht die zich moeten opstellen in de St. Apolloniastraat kunnen rechtstreeks inrijden bij cafe Martens. De optocht trekt richting Steegse Peelweg, gaat links af de Vullingsstr. in en trekt verder via de Boodenstraat, St. Catharinastraat, Gussenstraat, Albionstraat rechtsaf St. Catharinastraat en door de St. Apolloniastraat en over de Kapellerpad naar het plein bij het Knollenhuus, waar de optocht wordt ontbonden. De leider of leidster van een groep of wagen kan vanaf 13.30 uur het nummerplaatje en het deelnemersformulier afhalen bij huisnummer 13 in de St. Catharinastraat bij de optochtcommissie, en niet bij de familie die daar woont. Dat nummerplaatje dient tijdens de optocht zichtbaar meegevoerd te worden. Aan de mensen die langs deze route wonen vraagt de optocht commissie om geen auto's in de route te parkeren tussen 13.30 en 15.30 uur. Dat is 't veiligste want een ongeluk is zo gebeurd en dan is de lol er vanaf, laat uw plezier ook niet bederven door te veel alcohol, dat mag u in de optocht niet meenemen voor onderweg. Maak veel schik en lol maar hou het verstand in de bol. De volgorde van de optocht hangt zaterdag na de middag op veel

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 13