L.V.B. LEUNEN 9 "Uitnodiging voor de ledenavond op maandag 16 februari, mevr. A. Sehreuders zal een dia-lezing houden met als thema: "De levensloop van de mens". Met daarin speciale aandacht voor de Limburgse volkscultuur, dus de oude gebruiken en traditie's maar ook het heden speelt een belangrijke rol. Het belooft een boeiende avond te worden, niet alleen voor de oudere leden vanwege de herkenbaarheid, maar ook voor de jongere vanwege alle cultuur veranderingen. We hopen veel leden te kunnen begreoten in de Brink aanvang 20.00 uur. Willen de leden van Leunseweg/Albionstraat/Bershof en Past. Strijkerstr. om 19.15 uur aanwezig zijn? Bij voorbaat dank. *Bezinningsavond: donderdag 26 februari te Oostrum. Het Thema van deze avond is "Gelovig zijn in deze tijd" en u kunt zich hiervoor opgeven bij Wilma Leyyssen, tel. 510692 graag voor 18 februari. Bijbelcursus: de Stichting Vrouw Geloof Leven Limburg organiseert op 3-10-17-24 maart de cursus "Een ontdekkingsreis door Bijbelse verha len". Informatie en aanmeldingsformulier verkrijgbaar bij Wilma Leyssen. Culturele Kringavond: deze is door omstandigheden verplaatst naar maandag 9 maart. 'Cursus Veilig Verkeer Nederland: deze 'opfris' theorieavond zal worden gegeven op donderdag 5 maart door de heer Wijnen. Opgeven bij Toos Baken, tel. 58 16 82 voor 15 februari Cursus, beren maken van hooi: dit wordt u in één avond of middag (na pasen) geleerd. Kosten f 15,p.p. exclusief hooi. Opgeven bij Netty Hermans tel. 58 28 99. Vastenavond 1998 Voor diegene die aan de vastenavond optocht mee doen met trekker, auto of anderszins gemotoriseerd is het van belang te weten, dat u normaal wettelijk WA verzekerd bent met uw voertuig. Let op de veiligheid van de deelnemers en de sterkte van uw creatie, Brengt u de wagen naar 'n ander adres in schuur of loods, laat dit dan even weten. Dat is gemakkelijk voor de optochtcommissie. Voor deelname aan de optocht in Venray kan men zich nog melden t/m zaterdag 14 februari en wie alleen in Leunen meedoet kan zich nog melden t/m Maandag 16 februari* Voor deelname aan de optocht zowel in Venray als in Leunen kan men zich melden bij: J.van Meyel, Vul lingsstraat 52, Leunen, tel. 58 16 93.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 10