AKTIE KERKBALANS 1998 samen zijn we sterk hand in hand kameraden ook uw bijdrage hoort er bij bankrekening 1281.02.292 giro 103.80.47 Langs diverse wegen en media wordt mometeel uw aandacht gevraagd voor de aktie kerkbalans 1998. Als kerkbestuur willen wij op de eerste plaats hartelijk bedanken iedereen die in het afgelopen jaar een kerkbijdrage heeft gegeven. De erfenis van het geloof, op zoek gaan naar bronnen, samen kerk zijn; wat van waarde is krijgt vorm in de plaatselijke gemeenschap, de pa rochieONZE parochie. Daarvoor is geld nodig, uw bijdrage. Veel mensen zetten zich belangeloos in voor elkaar en voor anderen. Toch is uw bijdrage hard nodig voor de vaste kosten, zoals het levensonderhoud van onze pastoor en zijn huishoudster, maar ook de kosten van dirigent, organist, het onderhoud van de gebouwen, de geluidsinstallatie en ga zo maar door. Dit alles kost handen vol geld, dat steeds moeilijker bij elkaar kan worden gesprokkeld. De meeste mensen blijven weliswaar vasthouden aan de erfenis van het geloof, maar velen van ons geven daarvan niet meer blijk op de traditio nele manier, zoals bijvoorbeeld een wekelijks kerkbezoek. Dit wordt uiteraard gerespecteerd. Iedereen dient zich als lid van een geloofsgemeenschap echter te realise ren dat het in standhouden van ons kerkelijk erfgoed veel geld blijft kosten ondanks de wijze waarop iedereen individueel zijn geloof beleeft. De kosten blijven dagelijks doorgaan, ook als we alleen op voor ons individueel gekozen momenten gebruik willen maken van de diensten van de kerk, zoals bij een doopsel, eerste communie, rouw- of trouwdienst, Paas- en/of Kerstviering. Het is en blijft echter zaak dat we er met zijn allen voor zorgen dat aan de randvoorwaarden steeds is voldaan zodat iedereen op de voor hem belangrijke momenten een beroep kan doen op en gebruik kan maken van de middelen en diensten van onze kerk. Het kerkbestuur dankt u reeds bij voorbaat voor uw bijdrage.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 6