Vastenavond 1998 Voor deelnemers aan de Vastenavondoptocht in het Knollenland is het goed om er op te letten dat bonte kleuren uw creatie het beste laten uitkomen. Houdt opschriften kort. en krachtig, want een verhaal is lang en je bent voorbij voordat men dat verhaal heeft kunnen lezen en dat is jammer, want dan mist men de clou. Denk aan de wind in verband met de stevigheid van de creatie en ook aan de verkeersdrempels in de diverse straten van ons dorp. Als u weet dat u meedoet waarom zou u dan wachten met de opgave voor deelname tot het laatste moment? U kunt zich opgeven voor deelname aan de optocht in Leunen zowel als in -Venray bij J.van Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 58 16 93. Vanaf zaterdag 17 januari heeft Leunen een nieuwe Prins. Onder de naam: Prins Piet d'n Derde (Piet Bister- veits) zal hij alle Knöllekes en Knöllimekes voorgaan. De drieënveertig jarige Piet woont met zijn vrouw Ine en hun twee dochters Angela en Danielle aan de Steegse Peelweg, waar zij een gelij knamige boomkwekerij run nen. Piet, geen onbekende in het sociale leven van Leunen, is al jarenlang bestuurslid van Harmonie St. Catharina Leunen, Veulen, Heide. Als fanatiek drummer bij de drumband heeft hij afgelopen jaar besloten om (na 20 jaar) het w&t rustiger aan te gaan doen. Af en toe vervangt hij nog weieens bij Joekskapel Noeët Thus. Verder is hij fanatiek Wagen bouwer. Vol overgave zal Prins Piet d'n Derde samen met vorst Thijs en zijn gevolg voorgaan, om er bij de Knöllekes een onvergetelijke Carnaval van te maken. Op zaterdag 21 februari krijgt iedereen de kans om de nieuwe heerser te feliciteren met zijn benoeming, De receptie vindt plaats in de zaal van café Martens en wel vanaf 20.11 uur. (ingang achterom). Allemaal graag tot ziens. Carnavalsvereniging "'1 KnöUeke" Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 14