3 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Venray-Ysselsteyn Voor de patiënten van: R.Bruins, B.v.Casteren-v.Gils, R.Gabeler, F.Schmeetz H.Schraven, E.v.Tiel-Knoppen, M.v.Tiel, en J.Wittgen neemt waar: 17 jan. Dr. R. Bruins, Langstraat 106, tel. 58 35 58 18 jan. Dr. H.Svhraven, Stationsweg 15a, tel. 58 14 65 Voor de patiënten van: A.Coenen, P.Corver, PP Henkes, R.Keizer, L.Keizer-Bors, G.v.Loon, E.de Munck-Keizer, M.v.Straaten en J.de Vocht neemt waar: 17 jan. Dr. Keijzer, Litsenbergweg 20a, Ysselsteyn. tel 541777 18 jan spreekuur in Ziekenhuis Venray Spreekuur en voor dringende gevallen kimt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middag van 5 tot 6 uur. Vastenavond 1998 Over slechts 5 weken is 't alweer vastenavond en ook dit jaar trekt er weer een optocht door ons Knollenland. De maximun maten voor de wagens zijn: Hoogte 5 m., Breedte 3,5 m., en de Lengte inclusief trekker mag maximaal 15 m. zijn. 't Wordt dus de hoogste tijd om met het opbouwen van uw creatie te beginnen. Want de laatste week is 't toch druk genoeg. Let goed op de veiligheid van de deelnemers en op de stevigheid van uw creatie dit i.v.m. de wind en de dorpels in de diverse straten. Spreek goed af wie er zorgt voor de aanmelding van de deelname aan de optocht dit om te voorkomen dat iedereen denkt, dat doet die ander wel, want dan komt er niets van terecht. Deelname aan de optocht is gratis, we vinden het al fijn als u meedoet. Bij de opgave voor deelname aan de optocht willen we graag weten of u met 'n groep meedoet of met 'n wagen, welke titel de creatie draagt, hoeveel mensen er meedoen, met muziek of zonder, of u meedoet in Leunen en Venray of alleen in Leunne. Waar het contact adres is gevestigd en waar de groep of wagen is ondergebracht. Uw opgave voor deelname aan de optocht wordt graag in ontvangst genomen door J.van Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 581693.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 4