PASTOOR EWALS 12 1/2 JAAR IN LEUNEN Het kerkbestuur. Het is thans 12 1/2 jaar geleden dat pastoor Ewals de zorg over onze parochie als pastoor op zich nam. Ais parochiegemeenschap mogen en zijn wij hem uiterst dankbaar voor de manier waarop hij die taak tot dusverre heeft vervuld. Zijn pad was bepaaald niet altijd glad geplaveid. Ondanks alles mag iedereen respect hebben voor de wijze waarop hij problemen te lijf ging. Op gepaste wijze is hieraan aandacht besteed tijdens de viering van de hoogmis op nieuwjaarsdag. De gezamelijke koren hebben die H. Mis muzikaal opgeluisterd, waarvoor dank. Namens de gehele parochiegemeenschap werd door Annie Reintjes- Jenniskens een dankwoordje uitgesproken aan het adres van Pastoor Ewals. Hem werd een boekenbon aangeboden, terwijl huishoudster Fien in de bloemetjes werd gezet. Mochten er nog mensen zijn die op eigen wijze aandacht willen geven aan dit jubileum, dan zijn daar uiteraard vrij in. L.V.B. LEUNEN Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van ons mede-lid mevr. N Janssen-Litjens. De uitvaartdienst zal worden gehouden op don derdag 8 jan. om 10.30 uur en we hopen dat veel leden hierbij aanwezig kunnen zijn. Uitnodiging voor onze eerste ledenavond in het nieuwe jaar op maandag 12 jan. met als thema: acupunctuur. De meeste leden hebben hier wel eens van gehoord (iets met naalden) maar het fijne ervan weten we niet. Daarom zal mevr. Hoeymakers ons uitleg komen geven over het hoe en waarom van acupunctuur. We hopen veel leden te kunnen begroeten in de brink, aanvang 20.00 uur. p.s. Denkt u aan het betalen van de contributie? 3

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 4