Aan alle inwoners van Leunen Helaas moet ik u mededelen dat het eindejaarsfeest zoals eerder aangekondigd niet doorgaat. Dit heeft te maken met het feit dat de door de jury genomineerde kandidaten er de voorkeur aan geven om hun werkzaamheden in anonimiteit voort te zetten voor hun eigen vereniging, en daar hebben wij respect voor. De jury heeft uit een aantal door de verenigingen voorgestelde kandidaten uiteindelijk 3 kandidaten genomineerd. Deze kandidaten zijn net als vorig jaar door de jury benaderd. De jury en ook de organisatie) vindt dat de kandidaten die genomineerd worden, zelf achter deze nominatie moeten staan. Het is per slot een eerbetoon en geen verplichting. Bij het opzetten van een dergelijke verkiezing moetje altijd rekening houden met de wensen van de genomineerde kandidaten zelf. Dit betekend dat de mogelijkheid altijd aanwezig is dat genomineerden om verschillende reden liever niet op de voorgrond staan. Vandaar dat het programma op dit "eindejaarsfeesf ook in het teken staat van een laatste toost op het afgelopen jaar. Onder het genot van een natje nog eenmaal dit jaar "Brinken"Dit jaar echter hebben twee organisaties tezamen een "Sylvesterparty" georganiseerd. Wij willen als bestuur van De Brink geen feest organiseren om zomaar te feesten. Vandaar dat wt| 19-12-97 hst "eindejaarsf eest" van "De Brink" niet door laten gaan in de wetenschap dat u alsnog op een goed jaar kunt terugkijken onder het genot van een natje en een droogje op de "Sylvesterparty" van de harmonie en si. L.E.O. in De Brink. Dit alies betekend niet dat ook volgend jaar geen vrijwilliger van het jaar verkiezing plaats vindt, in tegendeel. Ook dan zullen wij de verenigingen vragen hun kandidaten voor te dragen waarna de jury weer net als dit jaar de voordrachten beoordeelt en kandidaten nomineert. Namens bestuur van De Brink Peter van der Markt gt;nje<n$chapshuf$ LEUNEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 28