Agrarisch Jongeren Kontakt Venray (A J.K. Venray) 8 Het agrarisch jongeren kontakt richt zich op jongeren (tussen de 16 en de 35 jaar) die direct of indirect betrokken zijn met het agrarisch bedrijfsleven. Voor deze jongeren worden de belangen behartigd en worden er informatieavonden (maandelijks) en cursussen gegeven. Het A J.K. Venray (ongeveer 60 leden) is een onderafdeling, die leden heeft in de gemeente Venray en Wansiun (plus omgeving). Op 24 november (aanvang 20.00 uur) wordt er een bijeenkomst gehouden in zaal Roelanzia te Ysselsteyn. Op deze avond zal A&A Venray informatie verstrekken over personeelszaken (fiscale en financiële aspecten). Ofwel wat komt er allemaal bij kijken, als je personeel in dienst neemt. Tevens zullen op deze avond de bestuursverkiezingen zijn. Iedereen die geïnteresseerd is in het A J.K. kan op deze avond vrijblijvend komen luisteren en eventueel zijn mening laten horen. Voor informatie kan er kontakt opgenomen worden met Peter Franken (tel. 0478-546585) of Martien van Kempen (tel. 0478-550188). Zaterdagavond 22 november zal er geen zaterdagavond café in gemeenschapshuis "de Brink" georganiseerd worden i.v.m, de zittingsavond die georganiseerd wordt. 29 november weer Stichting Leunse Evenementen Organisatie Al jaren zit je te treuzelen, zal ik wel zal ik nietl Pak nou die kans! Er zijn nog enkele kaartjes te koop, voor de zittingsavond van zaterdag 22 november a.s. in de Brink te Leunen. Kaartjes tankstation Lucas sen. sr-.w.M' V?d r.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 9