Start erfbeplantingsproject Veulen 21 Op vrijdag 21 november zal het erfbeplantingsproject van de milieuwerk groep LLTB Venray en de Dorpsraad Veulen, in samenwerking met de gemeenste Venray, van start gaan. Door het planten van een boom zal wethouder J.Driessen het project officieel openen. Het programma ziet er voor u als volgt uit: 10.30 uur Samenkomst bij het terrein aan de Vlies. 10.45 uur Welkomswoord door de voorzitter van de milieu werkgroep dhr. F.Franken, Na 'n woordje van de voorzitter van de Dorpsraad Veulen, dhr. H.v.Rijswijck, zal wethouder J.Driessen de eerste boom planten. Aansluitend hieraan zullen de leerlingen van de basisschool ook enkele bomen planten. Daarna zal de naam van de Hortus Ruralis (landelijke tuin) onthuld worden. De kinderen hebben hun uiterste best gedaan om een naam te bedenken en er zijn vele mooie namen inge stuurd. De juiy heeft er intussen een passende uitgezocht en de inzender daarvan krijgt een leuke prijs overhandigd. Alle kinderen krijgen boven dien een groeiende verrassing. Na deze plechtigheden zal Rector Bennenbroek het terrein inzege nen. Tot slot zullen enkele genodigden het woord tot u richten. De werkgroep en de dorpsraad hoopt en verwacht dat u ook even de tijd vrij maakt om bij dit gebeurren aanwezig te zijn! Diegenen die aan het erfbeplantingsproject meedoen kunnen hun bomen en planten die vrijdagmiddag vanaf 13.30 uur tot 16.00 uur bij Mare Spreeuwenberg, Veulenseweg 55, afhalen. Het beste is om ze dan meteen in de grond te zetten. Veel succes!! p.s. Om het terrein die middag vol te planten en alles af te werken zoekt de dorpsraad nog enkele vrijwilligers(sters). Heeft u enkele uurtjes tijd, bel dan H.v.Rijswijck tel, 541259. U weet 't, Vele handen vinden 'lichtig' werk! G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen. L.V.B. VEULEN Donderdag 27 november excursie naar de Rabobank Zevenrode in Leunen. Ben kijkje achter de schermen. Wie nog mee wil maar heeft zich nog niet opgegeven kan dit nog doen tot 24 november bij Toos tel. 586686. We vertrekken om 19.45 bij de kerk. Willen de dames Mia v Meyel en Annie eleven de Hoefslag poetsen in de week van 24 tot 28 november. Niet op dinsdag en vrijdagmorgen en niet op woensdagmiddag. Voor -de sleutel bellen bij Jeu Sonnemans. tel. 58 33 04.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 22