De Minse achter de schermen" Ook de camavalszittingen op vrijdag 21 en zaterdag 22 november a.s. zouden niet kunnen draaien zonder de volgende medewer kers! Als je binnenkomt begint het al bü de garderobe gevolgd, door de kaartjes-kontrêle. Vele andere vrijwilligers lopen met een dienblad rond of staan te tappen. Onderwijl u van de mooie klanken van de Joekskapel Noët Tuus of Luuster Efkes zit te genieten, doet de grimeur zijn uiterste best om de diverse artiesten naar hun creatie om te toveren. Dan de mensen van het licht en geluid. Zij bewaken konstant het podium om de creatie's goed tot hun recht te laten komen. De toneelmeesters, zij hollen af en aan om de benodigde attributen, tijdens of na de aankondiging van de ceremoniemeester, op de juiste plek op het podium te hebben. Ook hebben we weer de foto en de video man op hun bekende stekkie's. zij leggen alles in detail vast zodat u op de elfde van de elfde vergadering het èèn en ander nog eens terug kunt zien. Wist je overigens dat het zittingseomitee vorige week het klankbord op het toneel al opgebouwd heeft (ging moeizaam jongens, volgende keer meer oefenen) en morgenavond van 16.00 tot ca. 22.30 uur werk heeft om het podium op te bouwen en de zaal gereed te maken. Tussendoor (ca 20.00 uur) komt de dansgarde hun laatste pasjes oefenen en om 21.00 uur komen de andere artiesten hun laatste puntjes op de "i" zetten en aanwijzigingen doorgeven. Maar dan is het grote moment gekomen waarvan ieders bloed sneller gaat stromen. In de gang staan ze klaar; de prins, de vorst en de nar, de raad van elf en de nieuwe dansmarietjes, de ceremoniemeester en de eerste artiest(en). Kom op tijd mensen (grote groepen het liefst een beetje vroeger) dan mis je het openings-ceremonieel niet. Mensen volgens ons hebben we de afgelopen weken weere iedereen in het zoeklicht gehad! En wij wensen dan ook alle medewerkers, vóór en achter de schermen veel succes toe. KnöHekes en Knöllinkkekes, ook jullie wensen we weer een heel fijne avond toe met veel lachplezier. En vrijdagavond is uitverkocht: maar voor zaterdag zijn er nog enkele kaartjes te koop bij tankstation Lucassen. Tot vrijdag of zaterdag elf voor acht, het zittingseomitee. CARNAVALSVERENIGING ut jCnölUkt" LEUNEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 11