Betreft: Vrije inloopochtei 10 Zoals afgesproken zouden we in de herfstvakantie de vrije inloopochtend evalueren De evaluatie geeft aan dat er behoefte is aan deze ochtend Op grond hiervan heeft het bestuur besloten om hiermee door te gaan. Voor alle duidelijkheid volgt hieronder nog een uitleg over de vrije inloopochtend Vrije inloop betekent, dat alle peuters uit Leunen -ongeacht of ze ook de peuter speelzaal bezoeken- in de leeftijd van VA tot 4 jaar vrijblijvend op woensdagochtend kunnen komen spelen op de peuterspeelzaal. De groep zal gedraaid worden door twee vrijwillige leidsters, wat tevens inhoudt, dat deze ochtend een ander karakter beeft dan de gangbare groepen met professio nele krachten. Het doel van de vrije inloopochtend is, dal de peuters een extra ochtend kunnen spelen en dit wordt hen in de vorm van kinderopvang aangeboden. U kunt uw peuter vanaf 8.30 uur tot uiterlijk 9.00 uur brengen. Dit om -indien nodig in verband met het aantal peuters- tijdig invalkrachten te kunnen oproepen. Om 11.30 uur wordt u dan weer verwacht om uw peuter op te halen. De kosten voor een vrije inloopochtend bedragen 7,50 per peuter. Dit bedrag dient u gepast in een enveloppe in tc leveren bij de leidsters. Op de enveloppe dient vermeld te worden. - de naam van uw peuter. - bereikbaar telefoonnummer. 'tUKKE Met vriendelijke groet, Be&uur en leidsters p.sz. 't Ukkenest NEST r Harmonic St. Catharma Leunen - Veulen - Heide Programma-Aktiviteiten: Vrijdag 7 november: Cecilia-avond bij café/zaal Martens. Aanvang 20.00 uur. Dinsdag 18 november: Serenade b.g.v. het 50-jarig huwelijksfeest van Jac en Lies Kusters-Koenen Aanvang 21.00 uur Voor het Harmonie-or kest is er die avond repetitie van 19.30-21.00 uur. Drumband aanwezig zijn om 20.45 uur. Zaterdag 22 november: Drijfjacht Zondag 23 november: Sinterklaas inhalen te Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 11