11 REGLEMENT 16 oktober 1997 Aait de deelnemers van de tennis pi rami de. Per 1 januari jl. is de opzet van de piramide enigszins gewijzigd. De poules zijn uitgebreid van vier naar zes personen en de speelperiode is verlengd van één naar twee maanden. Over deze veranderingen zijn alleen maar positieve geluiden gehoord. Tot zover dus geen problemen. Na elke speelperiode verwerken wij (Rob David en Jos iinders) de resultaten schrijven de afmeldingen uit en voegen nieuwe aanmeldingen toe. En met name dat laatste is de reden voor dit bericht Instromers onderaan laten beginnen of op niveau inpassen, hierover verschillen de meningen. Beide regels hebben hun voors en hun tegens. Plaats je nieuwe aanmeldingen onderaan, dan duurt het vanwege de langere speelperiodes van twee maanden gemiddeld een jaar voordat die persoon op zijn of haar niveau speelt. Pasje nieuwe aanmeldingen op niveau of iets daaronder in, dan wijken we daarmee van de oorspronkelijke afspraak af en stijgen personen, die in het schema daaronder staan, minder snél Beide regels hebben, zoals gezegd, hun voor- en nadelen. Aan meerdere personen binnen de vereniging hebben wij hierover hun mening gevraagd. Over het algemeen kiest men voor inpassen op niveau. Na overleg met het bestuur is vervolgens hiertoe dan ook besloten. Voor de volledigheid volgt hmionder het hele rbmmekt: Bij de samenstelling van de poules wordt gestreefd naar een grootte van zes personen. Speelperiode twee maanden. Het is de bedoeling datje elke speelperiode een keer speelt tegen de spelers/speelsters in jouw poule. Je maakt hiervoor zelf de afspraken en hangt op de normale manier af, echter met een speeltijd van 60 minuten, inclusief inspelen. De games worden doorgeleid en de tijd (60 min.) bepaalt einde wedstrijd. Spreek met je tegenstander van te voren af of de game bij einde tijd nog wordt afgespeeld en meetelt, of niet meer meetelt Noteer de uitslag op het piramidèformulier in het clublokaal. Piramide

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 12