4 KIEN AVOND K.B.O. afd. LEUNEN Op maandag 13 oktober hebben we weer een grote kienavond ten bate van de kas van de KBO in het gemeenschapshuis De Brink om 20.00 uur. Iedereen is welkom. De prijzen zijn weer met grote zorg gekozen. Deze avond zal zeker slagen, als alle leden met familie en vrienden een kans komen wagen. Bij voorbaat wensen wij alle deelnemers veel succes en een gezellige avond. Tot ziens op 13 oktober a.s. Op dinsdag 28 oktober is de najaarsvergadering bij P.Martens. Nader bericht volgt nog. Prinses Beatrix Fonds Beste mensen van Leunen. Hartelijk dank aan de Pioniersters en de gulle gevers uit ons dorp, die in de jaarlijkse collecteweek, de mooie som verzamelde en gaven van f 890,60!. Voor de mensen met onwillige spieren toch weer een sprankje hoop op genezing of verlichting! Of een paar dagen vacantie in een aangepaste bungalow. Bij leven en welzijn tot volgend jaar! L.V.B. LEUNEN Op dinsdag 14 oktober staat er een wandeling excursie op het programma. De heer Jan Michels zal ons rondleiden door de "Casselse Vennen" en start om 13,30 uur by de kerk te Castenray. Vertrek vanaf het plein in Leunen om 13.00 uur met de fiets of 13.15 uur met de auto. U kunt zich opgeven bij Toos Baken. tel. 581682 graag voor 11 oktober. Op maandag 13 okt. wordt er weer oud papier opgehaald in de kom van Leunen. Diegene die buiten de kom wonen kunnen oud papier afleveren op de parkeerplaats bij het Gemeen- "de Brink", tussen 18.00 en 19.00 uur. Wij vragen U vriende- om het papier stevig te bundelen of in dozen te verpakken. En s.v.p. in sinaasappelkistjes of plastic zakken!!! Bij voorbaat

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 5