Drumband op concours 10 Op Zondag 19 oktober a.s. zal de Drumband deelnemen aan de DRUMA- wedstrijden te Someren. In de bus die onze muzikanten naar dit concours zal brengen zijn nog enkele plaatsen vrij voor supporters. Liefhebbers kunnen zich opgeven bij Wim Hermans, tel 582899. De bus vertrekt om 14.00 uur bij de Brink. Uitstag Gemeente-tournooi Afgelopen Zondag hebben Drumband en Harmonie deelgenomen aan het Gemeente-toumooi te Ysselsteijn. De Harmonie kreeg onder leiding van Eric Roefs de beoordeling Ruim voldoende. De Drumband onder leiding van Jan Voesten kreeg de beoordeling Goed. Dit moet een goede stimulans zijn naar de deelname aan het concours op 19 oktober a.s.. Oproep aan de IVM-Leerilngen van de Muziekschool Venray. Hallo muziekvriendCin), Als je dit leest duurt het niet lang of je sluit de IVM-kursus op de Muziekschool af met een getuigschrift. Op de Muziekschool heb je tijdens de instrumentenparade al kennis kunnen maken met de verschillende soorten muziekinstrumenten. Misschien heb je toen al een keuze gemaakt voor een instrument waar ie bijzondere belangstelling naar uitgaat. Als dat toevallig een blaasinstrument is, dan is dit bericht bijzonder balangrijk voor jou. Het jeugdorkest van harmonie St. Catharina kan nl. altijd nieuwe leden gebruiken. Gaat je belangstelling uit naar slagwerk dan kun je bij onze drumband terecht. Wil je weten hoe het er bij onze jeugdharmonie en jeugddrumband aan toe gaat kom dan maar eens luisteren op zondag 2 nov. a.s. van 11.00 tot 13.00 uur in de Brink. Daar zullen de jeugdharmonie en drumband zich aan jou voorstellen. Je kunt dan kennis maken met de verschillende instrumenten die bij ons muziekgezelschap bespeeld worden. Wij verwachten jou, samen met je ouders, broertje(s) en/of zusje(s) op zondag 2 nov. a.s. in de Brink. Je zult er geen spijt van krijgen, want het belooft hartstikke gezellig te worden. Tot ziens, Groetjes Nelly Heidens, contact persoon Harmonie-Muziekschool.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 11