MAÏS TE KOOP bij van Berfo, Scheïweg 4, te Leunen, oppervlakte 1,60 Ha. 7 Aan alle inwoners van Leunen Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 15 september om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Brink (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening; 2. Vaststellen van de notulen en de actielijst van 21 juli 1997; 3. Ingekomen stuk ken en mededelingen; 4. Verslag diverse afge vaardigden; 5. Rondvraag en 6. Sluiting. Graag brengen we het volgende nog onder uw aandacht: Peelpremie: Deze bestaat uit een bedrag van maximaal 5.000,per kern. Centraal staat dat inwoners iets organiseren, maken of bouwen wat de leefbaarheid in die kleine kern ten goede komt. Denk hierbij bijvoorbeeld aan: het kalken van een oversteekplaats voor voetgangers, een verwijzingsbord, een bankje bij een boom, speelvoorzieningen, het opzetten van cursussen etc. etc. etc. Deze premie kan binnengehaald worden door het insturen van een programma, waarbij duidelijk aangeven wordt wat de kosten zijn en waaruit deze bestaan. Aan alle verenigingen wordt dan ook gevraagd om goed te bekijken of er binnen hun vereniging nog wensen zijn die anders wellicht niet uitgevoerd kunnen worden. Indien het antwoord daarop positief is, laat het ons dan weten aange zien de aanvragen behandeld worden in volgorde van binnen komst. Evaluatie woningbehoefte-enquête: De resultaten van de enquête zijn besproken binnen de dorpsraad en doorgestuurd naar de gemeenteDe respons op de enquête was, zo vindt de dorpsraad, erg laag. Slechts 80 formulieren van de uitgezette 700 kwamen terug, van deze groep van 80 bleken er slechts 56 personen geïnteresseerd te zijn in een eigen woning. De meesten hiervan (36) willen bouwen in eigen beheer. Dit heeft ertoe geleid dat de dorpsraad richting gemeente aangegeven heeft om bij de besprekingen hier terdege reke ning mee te houden, zodat er een bestemmingsplan komt dat past bij de wensen van de inwoners. Secretaris Dorpsraad Leunen, Guus Reintjes

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 8