TENNISVERENIGING L.V.H Venray's Open. Onze 3 teams, die in de 3 verschillende klassen, hebben meegespeeld hebben laten zien, dat ook in Leunen, Veulen, Heide spelers en speel sters rondlopen, die tijdens deze Venray's Open een duchtig woordje meespreken. Het Dl team speelde de finale tegen TCV en het D2/E team eindigde gelijk met Merselo in de poule, maar miste door een nadelige game-saldo de finale-plaats. Helaas was een eerste plaats niet voor één van onze teams weggelegd, maar toch mogen we van een succesvolle deelname spreken. Wel wisten we de beker in de wacht te slepen voor de meest sportieve afvaardiging, waarbij ook rekening werd gehouden met de prestaties en de presentatie. Voor wat dit laatste betreft zijn wij dank verschuldigd aan Steenhandel Rustere, die alle spelers en 6 jeugdleden van TV LVH hadden voorzien van prachtige tennisshirts met ons logo. De 6 jeugdleden hebben op een zeer enthousiaste wijze deelgenomen aan de tennisclinic. Al met al een zeer geslaagd Venray's Open, waarbij wij hopen, dat dit volgend jaar gecontinueerd zal worden. Chibkampioensehappen '97. Vervolgronden voor junioren; ook verliezersronden voor zowel de enkel spelen als de dubbelspelen. Vervolgronden voor senioren: alleen voor dubbelspelen geldt een verlie zersronde. Reden;- het grote aantal deelnemers. - op 10 seniorleden na doen de overige deelnemers mee met het dubbelspel. ATTENTIE; de verliezersronden gaan alleen door als het weer ons gunstig gezind is. Junioren. In de zomerperiode hebben zich nog enkele jongens en meisjes als lid aangemeld. Indien er voldoende belangstelling is wil trainer Don Mulders voor de allerkleinsten en beginners enkele lessen balvaardigheid verzorgen,in het najaar Hier moeten dan minimaal 6 deelnemers voor zijn. .Wanneer hier interesse voor iskunt U dit aangeven op een briefje en deponeren in de brievenbus in hal clubhuls, S.v.p. vermelden op welk tijdstip je niet kunt lessen, opgeven kan tot 15 sept. U ontvangt hierna persoonlijk bericht.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 12