Succes voor Drumband en Harmonie op Peeltournooi 8 Op het jaarlijks terugkerende Peeltournooi is door zowel Drumband ais Harmonie een prima resultaat behaald. Op zondag 15 juni jl. kreeg de Harmonie onder leiding van Eric Roefs de beoordeling Goed van de jury. Afgelopen zaterdag was het de beurt aan de Drumband. Zij behaalden onder leiding van Jan Voesten een Zeer Goed, Muzikanten en Dirigenten, hartehjk gefeliciteerd met deze resultaten. Beste ouders, Met ingang van het nieuwe schooljaar (1 september 1997) starten we met een "vrije inloopochtend". Deze wordt pp de woensdagochtend ingeroosterd. Dit houdt in, dat de 2-jarige groep na de vakantie verschuift van de woensdagochtend naar de dins dagochtend. Vrije inloop betekent, dat alle peuters uit Leunen - ongeacht of ze ook de peuterspeelzaal bezoeken- in de leeftijd van 2% tot 4 jaar vrijblijvend 's ochtends kunnen komen spelen op de peuterspeelzaal. De groep zal gedraaid worden door twee vrijwillige leidsters, wat tevens inhoudt, dat deze ochtend een ander karakter heeft dan de gangbare groepen roet professio nele krachten. Het doel van de vrije inloopochtend is, dat de peuters een extra ochtend kunnen spelen, en dit wordt hen in de vorm van kinderopvang aangebo den, IJ kunt uw peuter vanaf 8.30 uur tot uiterlijk 9.00 uur brengen. Dit om - indien nodig in verband met het aantal peuters- tijdig invalkrachten te kunnen oproepen. Om 11.30 uur wordt u dan weer verwacht om uw peuter op te halen. De kosten voor een vrije inloopochtend bedragen 7,50 per peuter. Dit bedrag dient u gepast in een enveloppe in te leveren bij de leidsters. Op de enveloppe dient vermeld te worden. - de naam van uw peuter. - bereikbaar telefoonnummer. In de herfstvakantie zullen het bestuur en de leidsters de vrije inloopochtend evalueren en aan de hand hiervan zal besloten worden of er op deze manier doorgegaan wordt. Suggesties, op- of aanmerkingen zijn natuurlijk van harte welkom. wwi Bestuur en leidsters p.s.z. t Ukkenest. w

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 9