2. MISDIENAARS; za 19.00 Linda Houben en Joep Jenneskens Willen jullie om half zeven aanwezig zijn, dan kunnen we nog even oefenen, zo 10.00 Jop Janssen eïi Kal Croqué Weekbeurten Groep 1. Maandag en vrijdag geen avondmis. do 10.00 Eerste Communieviering Geert van Gorp en Marieke van Gorp Ineke Voermans en Tim Voermans, Jop Janssen, Marc Weijs èh Jeanne Theunis LECTOREN; zo 10.00 Mevr Lies van Bavel GEDOOPT; Daan Bouwmans, Herderstasje, Venray HUWELIJKSAFKRuud Loenen uit onze parochie en Renate Gooren uit Blitterswijck (3e roep) MEDEDELING: Op zaterdag 3 mei a.s. ontvangen de meisjes en jongens van groep 8 het Sacrament van het Vormsel uit handen van onze bisschop Mgr. Frans Wiertz tijdens de Eucharistieviering van 19.00 uur. De voorste banken, links en rechts, in het nieuwe gedeelte van onze kerk zijn gereserveerd voor de vormelingen en hun ouders. Op Hemelvaartsdag 8 mei a.s. doen de kinderen van groep 4 hun Eerste H. Communie tijdens de mis van 10.00 uur. Voor de ouders van de Communiecantjes zijn de voorste banken, links en rechts, in het nieuwe gedeelte van onze kerk gerserveerd; daarachter ook voor hun oudere broers en zussen. Voor de kleuters zijn stoeltjes geplaatst bij het priesterkoor. Wij hopen, dat veel parochianen beide bovenstaande belangrijke gebeurtenissen voor deze kinderen mee komen vieren in onze kerk. Op deze manier ervaren deze kinderen, dat zij bij onze geloofsgemeenschap horen. Zo kan het een echt parochiefeest voor hen worden GEVONDEN: Öp ons kerkhof is een fietssleutel gevonden, becestig aan een hanger van een autogarage uit Venray. De eigenaar of eigenaresse van deze sleutel kan hem afhalen op de pastorie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 3