14 De nieuwe Stichting Leunse Evenementen Organisatie, afgekort Sichting L.E.O., organiseert zaterdag 3 mei de opening van het wekelijks terugkerende "zaterdagavond-café" in café de Brink. Stichting L.E.O. is een initiatief van enkele jongeren uit leunen die inzagen dat er in leunen behoefte was naar een ontmoetingsplaats voor de leunse bevolking en voor de leunse jeugd in het bijzonder. L.E.O. zal de zaterdagavond in "De brink" gaan organiseren, in de toekomst zullen er wellicht nog andere plannen uitgevoerd worden I! Door de hulp van vrijwilligers zal deze avond wekelijks terugkeren. Openingstijden: Zaterdags 16.00 tot 23.00 uur. Zaterdag 3 mei opening vanaf 17.00 uur Deze zaterdag zullen de deuren een uur later opengaan i.v.m. andere gebruikers van het gemeenschapshuis en wel om 17.00 uur. Rond 9 uur zal het officiële gedeelte plaatsvinden. De twee voorzitters (gemeenschapshuis De Brink en stichting L.E.O.) zullen dan samen het glas heffen op de goede samenwerking. Deze eerste avond als openinasklapper: KARAOKE vanaf 19.00 uur ledereen is van harte welkom: Jong en oud. Daar we nog geen naam hebben voor dit nieuw café willen we graag een prijsvraag houden waarbij u de naam voor het café mag verzinnen. U kunt deze naam zaterdag schriftelijk afgeven bij het aanwezige bestuur van de stichting die deze avond voor jullie zal verzorgen vanachter de tap, en er zeer zeker een gezellig avondje van zal gaan maken. Voor de maker van deze nieuwe naam hebben we natuurlijk een presentje! Het bestuur (Er zit inderdaad 10 mei iets nieuws aan te komen alleen beginnen we er een week eerder al mee!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 15